Maximus Broker

Finanse / Ekonomia, Ubezpieczenia

O Maximus Broker

Maximus Broker Sp z o.o. to firma działająca od 2001 roku w branży brokerów ubezpieczeniowych. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 100 specjalistów, którzy obecnie obsługują około 600 podmiotów gospodarczych - głównie duże i średnie firmy.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna, ale wymagająca praca

2016-04-24
anonimowo
Praca wymagająca, ale opłacalna. Obowiązków jest sporo, ale warunki zapewniane przez pracodawcę są bardzo korzystne, bo jest i wysoka wypłata i dodatki. Poza tym można awansować, podnieść swoje kompetencje i ogólnie wyciagnąć z pracy tutaj całkiem sporo.

Ja polecam i ludziom bez doświadczenia i doświadczonym, po prostu są tu super warunki i można bardzo łatwo i przyjemnie wkroczyć w ten świat.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • System premiowy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Broker (Praca)

2017-12-04
Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: ToruńTermin rozmowy: 11.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Po wysłaniu CV dostałem zaproszenie telefoniczne na rozmowę kwalifikacyjną. Spotkałem się z człowiekiem wyznaczonym do rekrutacji, który badał moje kompetencje, czekał mnie krótki test z zakresu branży brokerskiej i finansów (podstawy). Kolejny etap to rozmowa z Dyrektor Generalną i Dyrektorem biura, tego, do którego docelowo się aplikuje. Rekrutacja bardzo sprawna, sprawdzenie wiedzy i same konkrety.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz