Matras Księgarnie

Media / Sztuka / Rozrywka, Sprzedaż

O Matras Księgarnie

Matras to jeden z liderów dystrybucji książek w Polsce. Na terenie całego kraju Matras rozprowadza ponad 13 tysięcy tytułów w kilkudziesięciu miejscowościach, gdzie znajdują się salony sprzedaży. Dodatkowo literaturę można nabyć również przez internet. Firma szczyci się tym, że oferuje nie tylko nowości i bestsellery, lecz także pozycje trudniej dostępne.

Nowe OpinieDodaj

3.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Tylko dla ludzi zakręconych na punkcie książek

anonimowo
W tej pracy może człowieka trzymać tylko i wyłącznie branża. Kontakt z nowościami książkowymi, fajna atmosfera wśród ludzi, którzy też kochają książki może być elementem przyciągającym. Czy ktoś zostanie z tego powodu na dłużej... Nie wydaje mi się.

Do pracy nie chodzi się dla przyjemności tylko dla pieniędzy. Te były tu marne... Stresujące sytuacje zdarzały się wyjątkowo często i zakres obowiązków był taki, że dwie osoby nie zdążyły zrobić tego co powinna jedna. Ciężko żeby w takich warunkach żeby jaka ta atmosfera nie była chciało się pracować rok czy dłużej.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Księgarz (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 9.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Chciałam sobie zarobić na studia albo bynajmniej dorobić do studiów, dlatego znalazłam się na rozmowie kwalifikacyjnej w Matrasie. O rozmowie mogę powiedzieć tyle, że według mojej prywatnej oceny była przeprowadzona zgodnie z tym czego można było oczekiwać. Dodatkowo nie odbywały się żadne inne elementy rekrutacyjne.

Zapewne pytania się częściowo powtarzają przy każdej takiej rekrutacji, dlatego mogę wpisać swoje zapamiętane. Niestety już w tym momencie ciężko mi je sobie dokładnie co do słowa przypomnieć, jednak na temat obszarów rozmowy mogę się wypowiedzieć. Otóż rozmowa obejmowała doświadczenie, obsługę kasy fiskalnej, dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym oraz znajomość tematyki branżowej.