Matras Księgarnie

3.1Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Matras Księgarnie

Matras to jeden z liderów dystrybucji książek w Polsce. Na terenie całego kraju Matras rozprowadza ponad 13 tysięcy tytułów w kilkudziesięciu miejscowościach, gdzie znajdują się salony sprzedaży. Dodatkowo literaturę można nabyć również przez internet. Firma szczyci się tym, że oferuje nie tylko nowości i bestsellery, lecz także pozycje trudniej dostępne.

Nowe OpinieDodaj

3.0

Tylko dla ludzi zakręconych na punkcie książek

2016-12-01
anonimowo
W tej pracy może człowieka trzymać tylko i wyłącznie branża. Kontakt z nowościami książkowymi, fajna atmosfera wśród ludzi, którzy też kochają książki może być elementem przyciągającym. Czy ktoś zostanie z tego powodu na dłużej... Nie wydaje mi się.

Do pracy nie chodzi się dla przyjemności tylko dla pieniędzy. Te były tu marne... Stresujące sytuacje zdarzały się wyjątkowo często i zakres obowiązków był taki, że dwie osoby nie zdążyły zrobić tego co powinna jedna. Ciężko żeby w takich warunkach żeby jaka ta atmosfera nie była chciało się pracować rok czy dłużej.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Księgarz (Praca)

2016-12-07
Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 9.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz