Maspex

O Maspex

Nasza firma jest właścicielem najbardziej rozpoznawalnych pozycji na rynku spożywczym, które od lat cieszą się zaufaniem konsumentów i uznaniem ekspertów z branży w Polsce jak i za granicą. Z pewnością sięgasz po nasze produkty, między innymi takie jak: Tymbark, Lubella, Kubuś, Łowicz, Krakus, Włocławek, Kotlin, DecoMorreno czy Dr Witt.

Nasi pracownicy zasilają Maspex w pomysły, pozytywną energię, wiedzę, umiejętności i sukcesy. To dzięki nim możliwy jest ciągły rozwój naszej firmy. A dzięki staraniom Maspeksu możliwy jest ciągły rozwój naszych pracowników. I tak się wzajemnie napędzamy!

Centrala  firmy znajduje się w Wadowicach pod Krakowem. To tutaj zlokalizowanych jest większość działów i zapadają kluczowe decyzje. Ale nie tylko – zapraszamy również do naszego biura w Warszawie oraz Centrum Logistyczno-Dystrybucyjnego w Tychach. Jesteś zainteresowany inną lokalizacją? Nasze zakłady produkcyjne znajdują się również w Łowiczu, Lublinie, Olsztynku, Tymbarku i Wąsoszu Dolnym.

Dodatkowo, do studentów zainteresowanych branżą FMCG kierujemy szereg aktywności, które umożliwiają zdobycie praktycznych umiejętności przydatnych na rynku pracy. Już od pierwszych lat studiów mogą rozpocząć z nami współpracę w ramach Programu Ambasadorskiego, dbając o kreowanie wizerunku Maspeksu w środowisku akademickim. Ponadto, specjaliści z wielu działów naszej firmy angażują się w spotkania ze studentami, dzieląc się swoim doświadczeniem i ciekawymi zagadnieniami w ramach Akademii Umiejętności i Spotkań z Biznesem. W czasie wakacji czeka na studentów i absolwentów Program Praktyk Letnich, który daje im możliwość realizacji ciekawych projektów i poznania specyfiki pracy w dużej organizacji. Odpowiadając na bieżące potrzeby działów prowadzimy również procesy rekrutacji ukierunkowane na pozyskanie specjalistów do naszych zespołów.


Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Można tu zdobyć doświadczenie

anonimowo
Maspex to dosyć przeciętne przedsiębiorstwo, chociaż ma swoje niezaprzeczalne zalety. Zaliczam do nich zwłaszcza współpracowników, bo to byli bardzo mili ludzie, dzięki którym atmosfera w firmie była rewelacyjna. Poza tym zaskoczyła mnie pozytywnie liczba szkoleń. Jak komuś zależy tylko na zdobywaniu doświadczenia i nauce to w tej firmie będzie zadowolony. Niestety, poza tym, że wyniosłem stamtąd wiedzę i umiejętności to reszta była już taka średnia. Pensja co prawda zawsze na czas, ale niezbyt wysoka. Do tego pracowało się cały czas pod presją czasu, bo dużo rzeczy było do zrobienia „na wczoraj”. I rozwój zawodowy był jednak dosyć ograniczony, ale z tego co wiem to już zależy od działu, do którego się trafi.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. administracji (Praca)

Branża: Administracja biurowaMiejsce: WadowiceTermin rozmowy: 7.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Nie udało mi się dotrzeć dalej niż do etapu spotkania. Przebrnęłam przez rozmowę telefoniczną i na 1. spotkaniu się zatrzymałam. Jeżeli wymagają angielskiego to bądźcie pewni, że to sprawdzą. Nie jest to jakaś straszna rozmowa super specjalistyczna po angielsku, ale coś trzeba ogarniać. Na dobrą sprawę trzeba spełniać wszystkie kryteria, które pojawiły się u nich w ogłoszeniu. Pytają o te rzeczy i dopytują o sprawy z CV. Poza tym jeszcze pytają o dyspozycyjność, okres rozpoczęcia pracy i oczekiwania. Widać, że rekrutacja jest bardzo profesjonalna i że dużo ludzi rekrutują mają wprawę.