Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Maspex

O Maspex

Nasza firma jest właścicielem najbardziej rozpoznawalnych pozycji na rynku spożywczym, które od lat cieszą się zaufaniem konsumentów i uznaniem ekspertów z branży w Polsce jak i za granicą. Z pewnością sięgasz po nasze produkty, między innymi takie jak: Tymbark, Lubella, Kubuś, Łowicz, Krakus, Włocławek, Kotlin, DecoMorreno czy Dr Witt.

Nasi pracownicy zasilają Maspex w pomysły, pozytywną energię, wiedzę, umiejętności i sukcesy. To dzięki nim możliwy jest ciągły rozwój naszej firmy. A dzięki staraniom Maspeksu możliwy jest ciągły rozwój naszych pracowników. I tak się wzajemnie napędzamy!

Centrala  firmy znajduje się w Wadowicach pod Krakowem. To tutaj zlokalizowanych jest większość działów i zapadają kluczowe decyzje. Ale nie tylko – zapraszamy również do naszego biura w Warszawie oraz Centrum Logistyczno-Dystrybucyjnego w Tychach. Jesteś zainteresowany inną lokalizacją? Nasze zakłady produkcyjne znajdują się również w Łowiczu, Lublinie, Olsztynku, Tymbarku i Wąsoszu Dolnym.

Dodatkowo, do studentów zainteresowanych branżą FMCG kierujemy szereg aktywności, które umożliwiają zdobycie praktycznych umiejętności przydatnych na rynku pracy. Już od pierwszych lat studiów mogą rozpocząć z nami współpracę w ramach Programu Ambasadorskiego, dbając o kreowanie wizerunku Maspeksu w środowisku akademickim. Ponadto, specjaliści z wielu działów naszej firmy angażują się w spotkania ze studentami, dzieląc się swoim doświadczeniem i ciekawymi zagadnieniami w ramach Akademii Umiejętności i Spotkań z Biznesem. W czasie wakacji czeka na studentów i absolwentów Program Praktyk Letnich, który daje im możliwość realizacji ciekawych projektów i poznania specyfiki pracy w dużej organizacji. Odpowiadając na bieżące potrzeby działów prowadzimy również procesy rekrutacji ukierunkowane na pozyskanie specjalistów do naszych zespołów.


Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dosyć przeciętnie

anonimowo
Ta firma to raczej nic szczególnego. Na jakiś czas może być, ale nic poza tym. Z zalet to na pewno mógłbym wymienić fakt, że do tego przedsiębiorstwa należą znane marki. A jak nazwa jest rozpoznawalna, to potem taki wpis do CV się przydaje. Poza tym moi współpracownicy byli w porządku. I jeszcze godziny pracy w Maspex mi odpowiadały. I tyle. Bo na awans nie mogłem za bardzo liczyć, a wynagrodzenie było takie sobie. I najgorsza rzecz czyli stres. To mi zdecydowanie przeszkadzało, bo byłem cały czas podenerwowany, a w takim stanie jednak ciężko się pracuje.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. administracji (Praca)

Branża: Administracja biurowaMiejsce: WadowiceTermin rozmowy: 7.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Nie udało mi się dotrzeć dalej niż do etapu spotkania. Przebrnęłam przez rozmowę telefoniczną i na 1. spotkaniu się zatrzymałam. Jeżeli wymagają angielskiego to bądźcie pewni, że to sprawdzą. Nie jest to jakaś straszna rozmowa super specjalistyczna po angielsku, ale coś trzeba ogarniać. Na dobrą sprawę trzeba spełniać wszystkie kryteria, które pojawiły się u nich w ogłoszeniu. Pytają o te rzeczy i dopytują o sprawy z CV. Poza tym jeszcze pytają o dyspozycyjność, okres rozpoczęcia pracy i oczekiwania. Widać, że rekrutacja jest bardzo profesjonalna i że dużo ludzi rekrutują mają wprawę.