MakoLab

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O MakoLab

MakoLab funkcjonuje na rynku od ponad 25 lat. Ćwierćwiecze doświadczenia sprawia, że firma nie tylko wprowadza innowacje, patrząc w przyszłość, ale też zasadza się na solidnych podstawach.

Firma zajmuje się przede wszystkim programowaniem, a jej projekty są skierowane zarówno do klienta indywidualnego, jak i do klienta korporacyjnego. Wszechstronność i połączenie tradycji z nowoczesnością zapewniają MakoLab pozycję lidera na polskim rynku.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Dobre miejsce na dłuższą współpracę

2016-09-02
anonimowo
Tak mi się kojarzy ta firma jako takie miejsce na dłuższą współpracę i dość spokojną. To znaczy wydaje mi się, że na stres się nie będzie narzekało ja tam się ani razu nie zestresowałam.

Co było fajne - pieniądze, atmosfera, elastyczne godziny, rozwój, stabilność i brak nudy. To wszystko powodowało, że dobrze mi się pracowało w Mako. Były rzeczy, które mnie denerwowały np. to, że czasami trzeba było zostawać dłużej na szczęście to nie była norma. Do tempa pracy spokojnie da się przyzwyczaić.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz