Lowcosttravelgroup

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Lowcosttravelgroup

Lowcosttravelgroup tp brytyjski holding firm Lowcostbeds i Lowcostholidays. Misją firmy jest zapewnienie klientom niedrogich, ale komfortowych warunków podróży. Każde z ich biur ma na koncie tysiące zadowolonych klientów, a firma bez przerwy dba, by jakość świadczonych usług była jeszcze wyższa.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Praca tutaj to super doświadczenie

2016-02-11
Customer Service Specialist
Pracuje w Lowcosttravelgroup i jestem zadowolony z tego, że tu trafiłem. Firma na rynku polskim działa od niedawna, ale na świecie jest znana. Z tego co wiem ma dobre opinie. Plusami tutaj są normalne podejście do pracowników jakby wbrew korporacyjnym normom. Cały czas szkoli się język nie tylko w pracy, ale też na kursie angielskiego. Widać, że firma się rozwija i pracownicy też mają szansę jak chcą. No i sami ludzie są super w tym managerowie.

A i jeszcze jeden plus, o którym prawie zapomniałem, czyli zniżki na wakacje. Jak ktoś lubi podróże to praktycznie praca ideał :) W Krakowie to jeszcze super biuro w centrum jako ekstra dodatek :)
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Customer Service Executive (Praca)

2016-02-05
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 6.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz