Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Lorenz Snack-World

Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Lorenz Snack-World

Jesteśmy jednym z największych producentów słonych przekąsek w Polsce. Zatrudniamy łącznie ok. 1100 osób: w Centrali firmy oraz w Centrum Finansowym i Informatycznym w Sadach pod Poznaniem, w Zakładzie Produkcyjnym w Stanowicach k. Wrocławia oraz w magazynach i biurach sprzedaży w całej Polsce. Produkujemy chipsy, chrupki, słone paluszki, krakersy czy orzeszki. Nasze najbardziej znane marki to Crunchips, Wiejskie Ziemniaczki, Peppies, NicNac’s, Chipsletten, Monster Munch. Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem produktów pod marką Lajkonik. Grupa Lorenz składa się ze spółek mających swoje siedziby m.in. w Niemczech, Rosji, Austrii, Szwajcarii, Egipcie i Polsce. Studentom ostatnich lat studiów i absolwentom oferujemy udział w programie stażowym „Top Performers for the Future”. Program pozwala na zdobycie cennych doświadczeń, uczenie się od najlepszych specjalistów i poznanie naszej firmy od wewnątrz. Uczestnicy programu podczas 18 miesięcy pracy poznają najważniejsze aspekty funkcjonowania firmy, nie tylko w wybranym przez nich dziale, ale również w działach współpracujących i spółkach zagranicznych. Od początku są włączani w ważne projekty i otrzymują ambitne zadania, przez co mogą uczyć się od najlepszych specjalistów w branży. „Top Performers for the Future” to możliwośćrozwoju zawodowego, bogata oferta szkoleń, umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i komfortowe warunki pracy.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Można się wyszkolić i pracować w znanej marce

Vanseller
To moze być miejsce na pierwszą albo na drugą pracę w sam raz żeby się wyszkolić i pójść gdzieś indziej już z doświadczeniem. Nie zechce się pewnie bardzo szybko odchodzić skoro się będzie miało normalne pieniądze, fajne warunki i atmosferę. Sam pracowałem długo jak w porównaniu do innych firm gdzie byłem.

Ja wystawiam im ocenę 4 na taką sobie zasłużyli. Widać jakie dawali benefity, jak wyglądały szkolenia i inne rzeczy to nic innego nie trzeba dopowiadać. OK firma w branży i na rynku
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Młodszy Specjalista ds. Administracji IT (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: Sady k. PoznaniaTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  • Testy online
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Kilka dni po wysłaniu aplikacji dostałem na maila link do testu z angielskiego. Test jest tak skonstruowany, że nawet nie ma co myśleć o przeszukiwaniu internetu - plus dla nich za to, bo wiadomo co ludzie robią, jak wypełniają test z domu. W każdym razie poziom B2/C1 i raczej sprawdzający rzeczywiste umiejętności komunikacyjne. Jak się to dobrze zrobi, idzie się na rozmowę u nich. Warto przygotować sobie spory zapas czasu, bo jednak do Sadów jedzie się jeszcze jakieś 15 minut z przystanku na Ogrodach.

Pytają o wszystko, czego można się spodziewać. Czyli: doświadczenie jeśli się ma, wykształcenie i tu podobnie jeśli się ma, o obsługę Officea, Windowsa, smartfonów. Raczej mają takie niezbyt wygórowane oczekiwania w stosunku do kandydata :D Po prostu trzeba się dobrze zaprezentować.