LokalMedia

3.1Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O LokalMedia

Firma zaczynała jako start-up. Innowacyjne myślenie oraz zespół złożony z młodych, kreatywnych osób sprawił, że w przeciągu 2 lat staliśmy się jedną z czołowych firm na polskim rynku digital signage. Jako firma zapewniamy naszym klientom narzędzia do zwiększania obrotów na sprzedaży swoich produktów. Podglądając rynki zachodnie oraz korzystając z innowacyjnych rozwiązań zbudowaliśmy zespół handlowy generujący milionowe obroty. Chcemy być numerem jeden w swojej branży w Polsce.

Nowe OpinieDodaj

1.6

Warto jeśli ktoś jest bardzo szybki to warto :)

2017-04-03
Grafik
Współpracuję z LokalMedia już długi okres czasu, nie jest już to praca w pełnym wymiarze godzin, ale już tylko proszą mnie o wykonywanie osobnych zleceń w momencie gdy się nie wyrabiają ze swoją pracą.
Niestety już na początku pracy zauważyłem poważne problemy z komunikacją, pomiędzy kadrą zarządzającą, a później pomiędzy pracownikami zwykłego szczebla.
Szczególną uwagę należy tutaj zwrócić na "Content Managera", którą jest (sympatyczna) Milena.
Dziewczyna ta zleca animację do wykonania w 2 godziny, problem w tym, że dostaje się goły projekt, gdzie wykonanie samego storyboardu oraz wrzucenie tego do odpowiednich programów (Photoshop i/lub Illustrator), a później do programów do montażu wideo (Sony Vegas, After Effects), nie wystarczy dany czas. Oczywiście, gdy ktoś wykonał 300 spotów to strzela animacjami jak z rękawa - niestety dla osoby w trakcie studiów (lub je kończąca) nie jest w stanie stworzyć estetycznego i ładnie wyglądającego spotu w 2 godziny.
Dalej idąc Milena nie ma znajomości z podstwowych zagadnień dotyczących tworzenia spotu (oczywiście głupcem bym był gdybym wymagał od niej znajomości zagadnień technicznych), ale wg Mileny plik .mp4 to plik edycyjny, np. w filmie można usunąć napisy lub zamienić
zdjęcia.
Renderowanie plików to dla Pani Menager PROCES TWORZENIA CAŁEGO SPOTU - czyli od fazy projektowej aż do wypuszczenia pliku .mp4. A nie tworzeniem stratnego pliku wideo w programie do montażu.
Jest jeszcze wiele wiele braków w podstawowej wiedzy Pani Menager, ale o nich innym razem.

Reasumując nie polecam pracy dla LokalMedia w charakterze grafika oraz stanowisk pokrewnych.
Nawiasem mówiąc wynagrodzenie sięgające minimalnej krajowej, umowa o działo i "burdel" w kadrze zarządzającej oraz Pani Content Manager muszę zrezygnować ze współpracy z tą firmą.

Proszę uważać na tą firmę!
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Członek zespołu ds. sprzedaży (Praktyka/Staż)

2016-02-03
Branża: SprzedażMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 12.2013
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz