Lidl

Sprzedaż, FMCG, Handel i Usługi

O Lidl

Jesteśmy jedną z największych sieci sklepów spożywczych w Europie, obecnie zatrudniamy ponad 225 000 pracowników w 28 krajach. Wśród innych pracodawców wyróżnia nas stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju kariery zawodowej zarówno w kraju, jak i za granicą. Swoją działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 2002 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy solidnym i rzetelnym pracodawcą. Dziś w całym kraju posiadamy ponad 600 sklepów i planujemy dalszą ekspansję. Swój sukces firma Lidl Polska osiąga dzięki codziennemu zaangażowaniu ponad 15 000 Pracowników.

Dynamiczny rozwój naszej sieci stwarza możliwości kariery w wielu obszarach. W centrali firmy mieszczącej się w Jankowicach koło Poznania zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów i menedżerów odpowiadających za zakupy, sprzedaż, organizację, ekspansję i administrację. Lidl w Polsce to nie tylko setki sklepów i miliony zadowolonych Klientów, ale również 9 Biur Ekspansji na terenie całego kraju oraz 9 Centrów Dystrybucyjnych w pobliżu najważniejszych węzłów komunikacyjnych niedaleko Poznania, Gliwic, Legnicy, Gdańska, Łodzi, Bydgoszczy, Tarnowa i Warszawy. Z myślą o osobach rozpoczynających karierę firma Lidl realizuje liczne programy praktyk i staży, podczas których młodzi ludzie mają szansę wykorzystać swoją wiedzę i zdobyć cenne doświadczenie zawodowe. Ambitnym studentom, którzy chcą wykorzystać czas wakacji na rozwój zawodowy, polecamy nasz wakacyjny program stażowy, który umożliwia realizację odpowiedzialnych zadań w wybranych działach firmy. Więcej informacji na naszej stronie internetowej: kariera.lidl.com

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jestem zadowolona

anonimowo
Myślę, że Lidl to porządny pracodawca. Przede wszystkim przestrzegają kodeksu pracy i wszystkich tych przepisów, a to na pewno jest na korzyść pracowników. Niestety nie we wszystkich supermarketach tak jest, ale tutaj jak najbardziej. Poza tym oferują godziwe zarobki, a przynajmniej bardzo konkurencyjne w porównaniu z innymi tego typu miejscami. U mnie w sklepie panuje też fajna atmosfera, ale to już zależy na kogo się trafi. Ja miałam to szczęście, że dołączyłam do bardzo zgranej ekipy. W zasadzie na obecną chwilę jedynym minusem jest dla mnie stres. Ale to już jest spowodowane marudnymi klientami i na to chyba nic się nie poradzi.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

zastepca kierownika sklepu (Praca)

Branża: Handel i UsługiMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 3.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  • Assessment centre
Pytania dotyczące
Kariera
Kariera:Inne
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Znalazłem ogłoszenie o pracę na stronie sklepu i postanowiłem spróbować. Właściwa rozmowa rekrutacyjna odbyła się na zapleczu sklepu. Na początku trochę pytań o moje doświadczenie, czemu chcę dostać akurat w Lidlu pracę itp. Ale oprócz tego poprosili mnie, żebym opowiedział jakbym poprowadził zmianę, co dość mocno mnie zaskoczyło. Do tego wszystkiego obecny kierownik w tym co mówił przypominał raczej pracownika jakiejś wielkiej korporacji, co też było dziwne. Na koniec zaproponowali mi wzięcie udziału w 5 godzinnym Assesment Center, ale ostatecznie zrezygnowałem. Nie do końca mi się podobało, zwłaszcza ten korporacyjny ton rozmowy.