Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Lidl

Sprzedaż, FMCG, Handel i Usługi

O Lidl

Jesteśmy jedną z największych sieci sklepów spożywczych w Europie, obecnie zatrudniamy ponad 225 000 pracowników w 28 krajach. Wśród innych pracodawców wyróżnia nas stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju kariery zawodowej zarówno w kraju, jak i za granicą. Swoją działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 2002 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy solidnym i rzetelnym pracodawcą. Dziś w całym kraju posiadamy ponad 600 sklepów i planujemy dalszą ekspansję. Swój sukces firma Lidl Polska osiąga dzięki codziennemu zaangażowaniu ponad 15 000 Pracowników.

Dynamiczny rozwój naszej sieci stwarza możliwości kariery w wielu obszarach. W centrali firmy mieszczącej się w Jankowicach koło Poznania zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów i menedżerów odpowiadających za zakupy, sprzedaż, organizację, ekspansję i administrację. Lidl w Polsce to nie tylko setki sklepów i miliony zadowolonych Klientów, ale również 9 Biur Ekspansji na terenie całego kraju oraz 9 Centrów Dystrybucyjnych w pobliżu najważniejszych węzłów komunikacyjnych niedaleko Poznania, Gliwic, Legnicy, Gdańska, Łodzi, Bydgoszczy, Tarnowa i Warszawy. Z myślą o osobach rozpoczynających karierę firma Lidl realizuje liczne programy praktyk i staży, podczas których młodzi ludzie mają szansę wykorzystać swoją wiedzę i zdobyć cenne doświadczenie zawodowe. Ambitnym studentom, którzy chcą wykorzystać czas wakacji na rozwój zawodowy, polecamy nasz wakacyjny program stażowy, który umożliwia realizację odpowiedzialnych zadań w wybranych działach firmy. Więcej informacji na naszej stronie internetowej: kariera.lidl.com

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca bywa ciężka, ale wynagrodzenie jest ok

anonimowo
Lidl to na pewno miejsce warte uwagi, ale tylko dla osób wytrwałych. Takie jest przynajmniej moje zdanie. Z zalet tego sklepu mogę wymienić przyzwoite zarobki i elastyczne godziny pracy. Atmosfera też była u mnie sympatyczna i spotkałam tam naprawdę fajnych ludzi. Z drugiej strony to jest jednak praca fizyczna i trzeba mieć tego świadomość, bo można się tam nieźle zmęczyć. Dochodzi do tego też stres, najczęściej związany z podejściem klientów. Z biegiem czasu stało się to dla mnie zbyt wyczerpujące. Ale na początku nawet byłam zadowolona, więc jeśli ktoś jest wytrzymały fizycznie i odporny psychicznie to myślę, że może mu się w tym sklepie spodobać.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

pracownik sklepu (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 4.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Idąc na rozmowę o pracę do Lidla nastawiłem się, że będzie raczej prosto i bezstresowo i faktycznie tak było. Cala rekrutacja w miłym tonie, kierownik sklepu sympatyczny i wygadany. Najpierw opowiedział mi trochę o samym sklepie, a potem o tym, jakie miałbym mieć obowiązki. Mogłem też o wszystko się dopytywać, a on chętnie na to odpowiadał. A sam pytał mnie o takie banały jak doświadczenie, czy jestem odporny na stres, jak wygląda kwestia mojej dyspozycyjności i czy np. praca w weekendy mi odpowiada. Nic zaskakującego ani podchwytliwego. Cała rozmowa trwała kilkanaście minut i była taka raczej na luzie.