Lidl

Sprzedaż, FMCG, Handel i Usługi

O Lidl

Jesteśmy jedną z największych sieci sklepów spożywczych w Europie, obecnie zatrudniamy ponad 225 000 pracowników w 28 krajach. Wśród innych pracodawców wyróżnia nas stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju kariery zawodowej zarówno w kraju, jak i za granicą. Swoją działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 2002 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy solidnym i rzetelnym pracodawcą. Dziś w całym kraju posiadamy ponad 600 sklepów i planujemy dalszą ekspansję. Swój sukces firma Lidl Polska osiąga dzięki codziennemu zaangażowaniu ponad 15 000 Pracowników.

Dynamiczny rozwój naszej sieci stwarza możliwości kariery w wielu obszarach. W centrali firmy mieszczącej się w Jankowicach koło Poznania zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów i menedżerów odpowiadających za zakupy, sprzedaż, organizację, ekspansję i administrację. Lidl w Polsce to nie tylko setki sklepów i miliony zadowolonych Klientów, ale również 9 Biur Ekspansji na terenie całego kraju oraz 9 Centrów Dystrybucyjnych w pobliżu najważniejszych węzłów komunikacyjnych niedaleko Poznania, Gliwic, Legnicy, Gdańska, Łodzi, Bydgoszczy, Tarnowa i Warszawy. Z myślą o osobach rozpoczynających karierę firma Lidl realizuje liczne programy praktyk i staży, podczas których młodzi ludzie mają szansę wykorzystać swoją wiedzę i zdobyć cenne doświadczenie zawodowe. Ambitnym studentom, którzy chcą wykorzystać czas wakacji na rozwój zawodowy, polecamy nasz wakacyjny program stażowy, który umożliwia realizację odpowiedzialnych zadań w wybranych działach firmy. Więcej informacji na naszej stronie internetowej: kariera.lidl.com

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo przyjemne zarobki

2017-01-09
Pracownica sklepu
Łatwo nie jest, bo ja na początku miałam problemy czysto fizyczne zanim przywykłam do takiego rodzaju pracy. Opłaca się przyzwyczaić dla pieniędzy pensja jest odpowiednia do ilości pracy jakiej chcą od pracowników sklepu.

Obowiązków jest dużo nudzić nie dało się chyba ani przez moment na szczęście w naszym sklepie było miło. Prawie każdy pracownik się lubił a przynajmniej tolerował i nie było zgrzytów.

Innym mogę polecić pracę na sklepie jak chce się godziwą pensję zarabiać.

Zapomniałabym o najważniejszym nadgodziny są normalne tak jak przychodzenie normalnie do pracy ciągle brakuje pracowników.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik Sklepu (Praca)

2017-03-11
Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Cała rozmowa trwała raptem 15 minut chyba nie więcej. Pytania jakie ja zapamiętałam z tej rozmowy to mniej więcej
- jakie mam doświadczenie w sprzedaży w tej branży
- dlaczego chcę tu pracować
- dlaczego zgłosiłam się na to ogłoszenie
- kiedy mogę zacząć
- czy chcę się uczyć
- czy mogę pracować na różnych zmianach