Lactalis Polska

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Lactalis Polska

Lactalis istnieje od 1933 roku - początkowo była to mała mleczarnia we Francji, obecnie jest to międzynarodowa grupa produkująca takie marki jak President, Galbani czy Jovi. W Polsce przedsiębiorstwo posiada 3 fabryki w Siemiatyczach, Winnicy oraz w Kozienicach. Główna siedziba Lactalis Polska Sp. z o.o. znajduje się w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

dobra firma na start

Anonimowo
Firma dość ciekawa, praca należy raczej do spokojnych choć niestety nie gwarantuje dużych możliwości rozwoju. Na pewno jest to fajna praca na początek rozwoju zawodowego, bo skłamałbym mówiąc, że niczego się tu nie można nauczyć. Można i to sporo, ale po prostu po pewnym czasie opcje rozwoju się kończą. Na plus zasługuje atmosfera pracy oraz bardzo ambitna załoga, naprawdę super ludzie. Zawsze miło przychodziło mi się do pracy. Dodatkowo grafik pracy można dostosować pod swoje możliwości, co jest ogromnym udogodnieniem. Minusami są niestety niezbyt wysokie wynagrodzenie oraz presja czasu. Firma mogłaby też popracować nad poprawieniem komunikacji pomiędzy poszczególnymi działami w zakładzie ponieważ trochę to kuleje, ale nie jest to nic czego by się nie dało naprawić ;)
Ogólnie jest to fajna i przyjazna praca w gronie przesympatycznych ludzi, od których można się trochę nauczyć dlatego na start jest to miejsce jak znalazł.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Anonimowo (Praca)

  Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 12.2017
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Proces rekrutacji do Lactalis wspominam raczej pozytywnie. Po przesłaniu swojego cv zostałam telefonicznie zaproszona na rozmowę w biurze. Spotkanie delikatnie się opóźniło, ale było to spowodowane wcześniejszą rekrutacją, która nieco się przeciągnęła. Cała rozmowę prowadziły dwie Panie, jedna z działu HR, a druga to przełożona z działu, do którego aplikowałam. Przyszła przełożona była raczej małomówna, zadała mi może jakieś 2-3 pytania, natomiast głównie pytania zadawała Pani z HR (część z nich była nieco podchwytliwa, ale był to chyba drobny test na myślenie). Całą rozmowę określiłabym jako typowo biznesową. Dodam też, że nie było żadnych pytań w języku angielskim ani żadnych dziwnych testów.
  Jeśli byliście już w swoim życiu na kilku rozmowach to na tej powinniście poradzić sobie bez większego problemu.