KRUK S.A.

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O KRUK S.A.

Grupa Kapitałowa KRUK z siedzibą we Wrocławiu zajmuje się odzyskiwaniem długów oraz obrotem wierzytelnościami. Pierwsze działania firmy rozpoczęły się w 1999 roku. Obecnie Grupa - spółka KRUK i Kancelaria RAVEN - prowadzą postępowania w ponad 400 sądach w kraju. GK KRUK notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a w 2015 roku została uhonorowana nagrodą Giełdowa Spółka Roku.

Nowe OpinieDodaj

4.2

Moja ocena jest wysoka

2017-01-14
Doradca
Moja ocena jest wysoka ze względu na to, co można zastać w Kruku. Nawet w chwili kiedy szłam na rozmowę nie miałam mniej więcej wizji jakie mogą być ich propozycje finansowe. Nie czytałam nic w internecie chciałam się dowiedzieć bezpośrednio od ludzi z firmy. Dowiedziałam się przeżyłam miłe zaskoczenie zdecydowałam się pracować. Weryfikacja tego co mówią z praktyką pokazała, że mówią prawdę na rozmowach. Wynagrodzenie było jak ustalone + dodatki socjalne + brak siedzenia po godzinach + możliwości rozwijania się w różnych kierunkach + szkolenia. O atmosferze zdaje się nie wspominali, a była taka normalna.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalista ds. wsparcia technicznego (Praca)

2017-03-10
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz