KR Group

Księgowość / Audyt / Podatki

O KR Group

KR Group świadczy usługi księgowe, podatkowe, doradztwa prawnego, a także związane z kadrami i płacami. Firma działa na rynku od 16 lat - obecnie zatrudnia 120 specjalistów i współpracuje z międzynarodowymi przedsiębiorstwami z różnych branż.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

całkiem fajna praca

anonimowo
Doświadczenie z pracy w KR Group traktuje w dużej mierze jako podniesienie swoich kompetencji i czas zdobywania wiedzy. Mogłem liczyć na regularne lekcje angielskiego. Nigdy wcześniej nie potrzebowałem dodatkowych zajęć z języków, ale dzięki tym w pracy rozwinąłem znacznie swój angielski. Rozwiązania socjalne i benefity również mnie zadowalały, było ich całkiem sporo. Niestety rzeczy ważniejsze jak płaca, czas pracy i atmosfera wypadały bardzo przeciętnie. Z pewnością, jeśli ktoś chce się czegoś nauczyć, nie ma parcia na duże pieniądze, nie przeszkadza mu czasem zostać po godzinach i jest odporny na stres, może śmiało aplikować.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Młodszy konsultant VAT (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 9.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Na mojej rozmowie w KR trzeba było pokazać, że się zna angielski i oprócz tego odpowiedzieć na pytania. Innych elementów rekrutacyjnych nie wprowadzali. Nie mieli też według mnie wielkich wymagań. Z pytaniami trzymali się tematyki z ogłoszenia i z mojego CV. Przy CV to wiadomo doświadczenie i co tam jeszcze było wpisane. Z ogłoszenia o ile dobrze je pamiętam to ten angielski, chęć do dalszej nauki. Parę pytań typowo wiedzowych, ale nie były bardzo trudne. Informacja o tym czy się przeszło czy trzeba szukać dalej dość szybko się pojawiła.