Konsbud Audio

Nowe technologie / IT, Transport / Logistyka
brak

O Konsbud Audio

Konsbud Audio to firma o ugruntowanej pozycji na rynku i silna marka będąca synonimem jakości. Nasze doświadczenia to połączenie 25-letniej historii firmy dystrybucyjnej i blisko 15 lat działalności w zakresie integracji systemów.

Obecność w tych dwóch, jakże różnych obszarach rynku, sprawia, iż mamy stały dostęp do najnowszych technologii, opracowywanych przez wiodących producentów, jak i możliwość weryfikacji naszych doświadczeń w oparciu o realne potrzeby Klientów.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jest ok, choć kilka rzeczy do poprawy

Anonimowo
W tej firmie nie jest źle, ale sporo rzeczy wymaga poprawy. Napisałbym, że jest przeciętnie. Z pewnością firma sprzedaje porządne produkty i fajnie jest mieć tego świadomość pracując tam. Jest również sporo ciekawych projektów, można się wziąć za coś fajnego. Atmosfera jest niezła, ale bywają spięcia. Czasem przez rotacje bywa, że ciężko złapać stałych kumpli.
Wynagrodzenie wypada raczej słabo w porównaniu do innych firm z branży. Poprawiłbym też nieco organizację pracy. Wielkiej krzywdy tu nie doświadczam, ale żeby tu pracować trzeba to lubić i mieć cierpliwość, zwłaszcza na początku.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Anonimowo (Praca)

  Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 1.2018
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  W czasie, gdy startowałem do Konsbudu miałem chyba 3 różne rekrutacje w ciągu dwóch tygodni i tą oceniam najlepiej. Nie tylko dlatego, że mi się udało. Mam porównanie z innymi i przy tej rzucił mi się w oczy przede wszystkim profesjonalizm. Nie było zbędnego rozwodzenia się nad poszczególnymi kwestiami, wszystko poszło bardzo szybko. Czułem, że rekruterzy są przyjaźnie nastawieni i nie tworzyli atmosfery niepotrzebnego stresu. Nie byli chamscy, jak to się czasem zdarza. Dostałem wszystkie potrzebne informacje i nie musiałem nawet długo czekać na odpowiedź zwrotną. Życzę wszystkim takich rozmów!