Kazar Footwear

Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż

O Kazar Footwear

Kazar to znany producent i dystrybutor obuwia oraz galanterii skórzanej. Ta polska marka działa na rynku od 1990 roku, a pierwszy sklep za granicą otworzyła w roku 2013. Salony sprzedażowe Kazar znajdują się głównie w centrach handlowych w całym kraju. Firma dzięki spójnej strategii jest regularnie doceniania w różnorodnych plebiscytach i rankingach, na przykład uzyskała tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2014.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobry sklep

anonimowo
Na jakiś czas mogło być. Zarobki ok, jeżeli dostaje się prowizje od sprzedaży. Niestety czasami cele sprzedażowe były bardzo wysokie i trudno było je wyrobić, a wtedy można było zapomnieć o premii. Poza tym miałam w sklepie bardzo szeroki zakres obowiązków – tak naprawdę byłam nie tylko od sprzedaży, ale od wszystkiego. To mi się tak średnio podobało. Z plusów mogę za to wymienić na pewno elastyczne godziny pracy i sympatycznych kolegów i koleżanki. Dzięki nim o wiele lepiej mi się pracowało. Podsumowując, Kazar Footwear to taki przeciętniak, ale jak się chce dorobić trochę pieniędzy, to można tam spróbować.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

asystent sprzedaży (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 3.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

To była przyjemna rozmowa i taka niezbyt skomplikowana, więc nie było w ogóle czym się stresować. Skupiła się głównie na kwestii mojego doświadczenia w sprzedaży. Pytali mnie gdzie wcześniej pracowałam, jakie miałam obowiązki , czy lubię pracować z ludźmi i jak sobie radzę ze stresującymi sytuacjami. Takie standardowe pytania. Potem jeszcze chwilę na temat moich oczekiwań, w tym finansowych i czy jestem dyspozycyjna. Jestem jeszcze studentką, ale to na szczęście nie było dla nich problemem, bo oferują elastyczny grafik i pani powiedziała, że w razie czego wszystko można na spokojnie dopasować do mojego planu zajęć. Także miło z ich strony, że od razu mnie poinformowali o takiej możliwości. I w ogóle cała rozmowa była bardzo sympatyczna i w miłej atmosferze.