Kammerer

Nowe technologie / IT, Inżynieria / Konstrukcje

O Kammerer

GRUPA KÄMMERER - innowacyjne przedsiębiorstwo świadczące usługi rozwoju.

Dzięki ok. 350 specjalistom w 12 oddziałach w Niemczech, Austrii oraz Polsce, wspieramy naszych klientów kompleksowo wykraczając poza klasyczną inżynierię. Stale podążamy za nowymi technologiami, procesami i systemami. Dzięki powiązaniu naszych kompetencji, tworzą się synergie dające innowacyjne i twórcze propozycje rozwiązań.

Technologia szyta na miarę oraz wysoka elastyczność gwarantują wiele korzyści dla naszych Klientów. Indywidualne dobieranie rozwiązań jest zagwarantowane dzięki zarządzaniu bezpośrednio przez właściciela firmy. Dzięki kompleksowości naszych usług, dostarczamy konkurencyjne rozwiązania dla całego łańcucha procesowego.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna firma dla młodych ludzi

Inżynier
Zresztą nie tylko dla młodych ale młodym dają szansę. Na bank można się tu rozwijać - są szkolenia, dofinansowują naukę języków i w praktyce się człowiek uczy.

Proponują bardzo dużo benefitów np. kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, owoce w biurze i jeszcze różne akcje integracyjne.

Poza tym wynagrodzenia też są przekonujące i elastyczne (w miare) godziny pracy. Jak są jakieś minusy to one wynikają ze specyfiki tej branży i może po części z organizacji.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa
  • Wyjazdy integracyjne
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce i napoje w firmie