JUMI

Sprzedaż, Transport / Logistyka

O JUMI

JUMI Spółka z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1985 roku. Obecnie jest polskim liderem pośród importerów, a także dostawców dekoracji świątecznych - na Boże Narodzenie i na Wielkanoc - oraz lamp solarnych. Firma stara się wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientów, z tego powodu regularnie poszerza swoją ofertę, dodając do niej między innymi elementy ozdobne do ogrodów.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Firma która ma potencjał

anonimowo
To taka firma rodzinna, co się w dużym stopniu przekłada na atmosferę pracy ;) jest po prostu przyjemna.
Jeśli zaś chodzi o warunki pracy to przede wszystkim tutaj widać nastawienie się na pracownika i jego potrzeby - pensja jest na odpowiednim poziomie, godziny pracy w miarę potrzeb elastyczne, a firma na dodatek stwarza możliwości rozwoju, osobistego i zawodowego. Po prostu fair są te warunki.

Ale niestety coś za coś, bo jest nawał pracy, dużo obowiązków i stres, więc czasem się zdarzają nadgodziny, a czasem trzeba coś zrobić “na już”. Ale warto tu spróbować, serio.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Specjalista ds. zakupów (Praca)

  Branża: SprzedażMiejsce: PabianiceTermin rozmowy: 1.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania, Sukcesy i Porażki
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Z jednej strony typowa rozmowa rekrutacyjna, ale z drugiej jakoś mnie ta firma nie przekonała. Niby atmosfera była neutralna, bez przesadnej sympatii czy antypatii. Po prostu przyszłam, poczekałam chwilę na osoby, z którymi miałam rozmawiać, zadali mi kilka pytań i wyszłam.

  Przytoczę zapamiętane pytania 1. Od kiedy mogę zacząć? 2. Jakie są moje oczekiwania netto? 3. Czy radzę sobie z obsługą komputera/ programów z pakietu Office? 4. Jakie mam doświadczenie w sprzedaży? 5. Czy znam branżę oświetleniową? 6. Na jakim poziomie posługuję się angielskim (ale bez pytań po angielsku)? 7. Czy jestem gotowa na wyjazdy służbowe? 8. Czy korzystałam z jakiś systemów ERP? Pracy ostatecznie u nich nie dostałam, ale może to i dobrze.