JTI Polska Sp. z o.o.

Logo JTI Polska Sp. z o.o.
+ Dodaj opinię
Warszawa
JTI Polska Sp. z o.o.
501+

Jesteśmy wiodącą, międzynarodową firmą tytoniową, wywodzącą się z grupy Japan Tobacco. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 45 tys. osób a w swoim portfolio mamy jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, LD, Winston oraz Logic - dostępne na polskim rynku. W Polsce zatrudniamy ponad 2 tys. pracowników i jesteśmy trzecim graczem w branży tytoniowej. Od 2010 roku jesteśmy laureatem Top Employers Polska, a w 2017, 2019 oraz 2020 zdobyliśmy 1. miejsce w tym prestiżowym badaniu!

Kariera w JTI Polska Sp. z o.o.
więcej

Rozmowy kwalifikacyjne w JTI Polska Sp. z o.o.

(2)

Przeczytaj relacje z rozmów kwalifikacyjnych osób, które aplikowały do tej firmy

2 relacji z rozmów kwalifikacyjnych
100%
0%
0%
+Dodaj relację

Kariera w JTI Polska Sp. z o.o.

JTI Polska Sp. z o.o.  Zdjęcie 1JTI Polska Sp. z o.o.  Zdjęcie 2JTI Polska Sp. z o.o.  Zdjęcie 3JTI Polska Sp. z o.o.  Zdjęcie 4

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Pokaż:

Tylko wiarygodne relacje z rozmów kwalifikacyjnych. Nie pozwalamy pracodawcom na ich modyfikowanie.

Aplikowałeś na: przedstawiciel handlowy

Rekrutacja odbyła się:marzec 2018, Stary Gostków

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

Wcześniej już pracowałem jako przedstawiciel handlowy, jednak postanowiłem spróbować swoich sił w nowym miejscu i wysłałem CV do JTI. Odezwali się dosyć szybko i zaprosili mnie na rozmowę w firmie. Fajnie, że nie musiałem czekać nie wiadomo ile na ich odpowiedź, to pierwszy plus. Ale dalej również było przyjemnie. W siedzibie firmy rozmowa kwalifikacyjna została przeprowadzona na dobrym poziomie. Rekruter był przygotowany i do tego profesjonalny. Pytał mnie oczywiście o doświadczenie, dlaczego zdecydowałem się na odejście z poprzedniej pracy i trochę jeszcze o samą firmę i jej produkty, żeby sprawdzić jakie mam rozeznanie w temacie. Wszystko bardzo rzeczowo i kulturalnie. Ja również mogłem zadawać swoje pytania, a pan bez wymigiwania się odpowiedział na wszystko co związane z wynagrodzeniem, warunkami pracy itp.

Rozwiń
Data dodania: 04.06.2018
Czy ta relacja jest przydatna?
tak 1
nie

Aplikowałeś na: Ambasador JTI Polska

Rekrutacja odbyła się:październik 2015, Łódź

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

Na trzecim roku mam mniej zajęć na uczelni, a więcej czasu wolnego i dlatego chcę go dobrze wykorzystać, najlepiej było by w jakiejś fajnej firmie się zaczepić. Dlatego zdecydowałem, aby zaaplikować na program ambasadorski do JTI. Czekałem półtora tygodnia na odzew z ich strony. Gdy zadzwonili to umówiliśmy się na spotkanie w firmie dwa dni później. Na spotkaniu były obecne dwie osoby. Przez całe spotkanie uśmiechnięte szeroko. Pytano mnie o moją działalność studencką, np. co ja robię dokładnie w tych kołach naukowych, w których się udzielam i które wpisałem w swoje CV. Zainteresowali się również moim nietypowym hobby. Byli ciekawi też o moje plany na przyszłość i o to jak wyobrażam sobie organizowanie spotkań z przedstawicielami firmy na uczelni, jak bym się za to zabrał, od czego zaczął itd.

Rozwiń
Data dodania: 23.10.2015
Czy ta relacja jest przydatna?
tak 1
nie

Zastanawiasz się jak przygotować się na rekrutację w JTI Polska Sp. z o.o. ?

Zobacz wskazówki