JTI Polska Sp. z o.o.

Logo JTI Polska Sp. z o.o.
+ Dodaj opinię
JTI Polska Sp. z o.o.
Inne
501+

Jesteśmy wiodącą, międzynarodową firmą tytoniową, wywodzącą się z grupy Japan Tobacco. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 44 tys. osób a w swoim portfolio mamy jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, LD, Winston oraz Logic - dostępne na polskim rynku. W Polsce zatrudniamy prawie 3 tys. pracowników. Systematycznie od 12 lat jesteśmy doceniani i wyróżniani Certyfikatem Top Employer, a w latach 2017, 2019 oraz 2020 zajęliśmy 1. miejsce w tym prestiżowym rankingu.

Kariera w JTI Polska Sp. z o.o.
więcej

Dlaczego warto nas wybrać?

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Kogo szukamy?

Atmosfera

Warunki

Co robimy?

Program stażowy w JTI

Feel free to ... Join the Idea!

Poszukujemy kandydatów zarówno na programy stażowe (MAKE IT BRIGHT), jak i pracowników etatowych do naszego biura w Warszawie, do nowo powstającego Centrum Usług Wspólnych w Warszawie, do naszych fabryk w Gostkowie oraz do struktur sprzedażowych na terenie całej Polski. Od stażystów oczekujemy: - dostępności min. 30h w tygodniu - dobrej znajomości języka angielskiego - zainteresowania i chęcią rozwoju w danym dziale - umiejętności analitycznych i znajomości narzędzi typowych dla danego działu Ciekawi Cię stała praca u nas? Sprawdź, co dla Ciebie mamy na www.jobs.jti.com! Do zobaczenia na spotkaniu rekrutacyjnym!

Nie będziesz pasować do JTI. Ale możesz być jego częścią!

Stawiamy na wzajemne zrozumienie i zaufanie - firmy do pracownika oraz pracownika do firmy. Dzięki temu, co 5 osoba w JTI pracuje u nas 10 lat lub dłużej! Dajemy sobie przestrzeń na zadawanie pytań i naukę na błędach. Bo tylko wtedy udaje się nam osiągnąć doskonałość. Ale praca w JTI to też małe rzeczy: czas na integrację zespołów, celebrowanie małych i dużych sukcesów czy brak dress code'u (w końcu to Ty wiesz najlepiej, co na siebie włożyć i w czym będziesz czuć się dobrze). Cieszymy się, że aż 9 na 10 naszych pracowników poleciłoby pracę w JTI swoim znajomym.

Jak wygląda praca w JTI?

Biura w Warszawie znajdują się w świetnym punkcie komunikacyjnym (siedziba główna w ok. Dw. Zachodniego, a Global Business Services Center przy Rondzie ONZ). Pracę w biurze rozpoczynamy między 7:30 a 9:30, a w wakacyjne piątki pracujemy do 15:00! Do naszej fabryki w Gostkowie organizujemy darmowy transport na wyznaczonych trasach (Łódź, Zgierz i inne okoliczne miejscowości). Cenimy sobie nasze przestrzenie kuchenne, gdzie często świętujemy różne wydarzenia, takie jak urodziny pracowników czy piątki 13-go! W wolnych chwilach warto odpocząć przy jednym z kilku punktów kawowych. A jeśli pracujesz w terenie, możesz liczyć na samochód służbowy, także do celów prywatnych.

Dbamy o ludzi - nie tylko w pracy

JTI Polska od wielu lat prowadzi liczne programy społeczne skupione na pomocy osobom starszym, aktywizacji zawodowej i walce z wykluczeniem cyfrowym. Przywiązujemy dużą wagę do działań skierowanych do społeczności powiatu poddębickiego, w którym znajdują się nasze zakłady produkcyjne. We współpracy z lokalnymi stowarzyszeniami organizujemy szkolenia komputerowe dla osób bezrobotnych i chcących założyć własną firmę. Wspieramy też seniorów i podopiecznych domów pomocy społecznej. Dodatkowo aktywnie angażujemy się w promocję dziedzictwa regionalnego oraz kultury japońskiej. Od 2009 roku jesteśmy głównym partnerem Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Dowiedz się o nas więcej i zajrzyj na nasz profil na Facebooku.

MAKE IT BRIGHT!

MAKE IT BRIGHT to program stażowy dla studentów, który realizujemy lokalnie oraz globalnie. W ścieżce lokalnej oferujemy płatne staże na okres od 6 do 12 miesięcy, w dwóch lokalizacjach w Polsce: Warszawa oraz Stary Gostków. Aplikacje przyjmujemy cały rok.

Benefity

Sprawdź, na jakie benefity pracownicze możesz u nas liczyć

Tak to u nas wygląda!

Obejrzyj zdjęcia biura, z wydarzeń firmowych i inne

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej

+8 zdjęć

Opinie o JTI Polska Sp. z o.o.

(9)

Poznaj opinie osób, które pracowały lub pracują w tej firmie

Wyróżniona opinia

9 opinii

4.3

4.9Atmosfera

4.3Benefity

3.4Możliwość rozwoju

4.2Wynagrodzenie

4.7Work/life balance

Obecnie zatrudniony (Anonimowo, Warszawa) -

23.12.2019
5.0

Kultura pracy 10/10

Tak trzymać!

Po pierwsze - nie palę. Wydaje mi się, że to wybór ludzi czy chcą palić, nie przeszkadza mi branża. Praca w JTI była moją pie...

Do poprawy

Wiadomo, są rzeczy których nie przeskoczymy jak np. niektóre procedury. No i przez regulacje prawne branży bardzo musimy uważ...

więcej
Czy ta opinia jest przydatna?
tak 6
nie 1

Oferty pracy JTI Polska Sp. z o.o.

(2)

Przejrzyj polecane i wciąż dostępne oferty

Praca
Dodano: 5 dni temu
CRM system Coordinator Miejsce pracy: Warszawa Umowa na czas określony (1 rok) Co przygotowaliśmy dla Ciebie? zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony do końca 2022 i ...
Praktyki
Dodano: 19 dni temu
[ STAŻ W DZIALE PLANOWANIA CYKLI SPRZEDAŻY] MOŻESZ LICZYĆ NA: Płatny staż od kwietnia
(maks.
12 miesięcy) Szkolenia
i naukę języków
obcych Bibliotekę
JTI Integracj...
Zobacz wszystkie oferty