JTI Polska Sp. z o.o.

FMCG, Przemysł / Produkcja

O JTI Polska Sp. z o.o.

JTI Polska jest częścią Japan Tobacco International, czołowego międzynarodowego koncernu tytoniowego działającego w 120 krajach. Grupa zatrudnia ponad 40 000 osób w 399 biurach oraz 25 fabrykach i ośrodkach badawczo-rozwojowych na całym świecie. JTI sprzedaje swoje produkty w 120 krajach. Marki w ofercie JTI Polska to Camel, LD oraz Winston. W 2018 r. w ramach certyfikacji Top Employers, JTI Polska zajęła 2-gie miejsce w rankingu na najlepszego pracodawcę w Polsce. W uznaniu rozwoju biznesu, zaangażowania społecznego oraz nadzwyczajnej troski o pracowników, Business Center Club przyznał też firmie tytuł Lidera Polskiego Biznesu 2017.

Czy wiesz, że…

 • w 2007 r. Japan Tabacco Inc. nabyło firmę Grupę Gallaher notowaną na londyńskiej giełdzie za 9,4 mld GBP. W tamtym czasie było to największe przejęcie zagranicznego podmiotu dokonane przez firmę japońską,
 • Japan Tobacco Inc. znajduje się w rankingu 500 największych światowych korporacji amerykańskiego magazynu gospodarczego Fortune,
 • wyroby JTI produkowane są w 25 fabrykach,
 • JTI zatrudnia 40 000 pracowników ponad 100 różnych narodowości,
 • od 2016 r. zmniejszyliśmy wpływ swoich działań na środowisko naturalne poprzez redukcję emisji CO2 i wody o 11%, zużycia energii o 5%, a zanieczyszczeń aż o 25%

Na polskim rynku JTI jest obecne od 2007 r. Dzięki znaczącym inwestycjom i skutecznej strategii systematycznie się rozwijamy. Na początku 2016 r. JTI Polska osiągnęła udziały rynkowe przekraczające 17%. Do naszego portfolio należą takie marki jak: Camel, LD oraz Winston.

W 2017 r. JTI Polska została wyróżniona ósmy z rzędu certyfikatem Top Employers. Praca w JTI Polska to szansa na realizację innowacyjnych pomysłów, gwarancja dynamicznego rozwoju i możliwości międzynarodowej kariery.

Firma zatrudnia w Polsce ponad 1500 pracowników. W Warszawie mieści się Biuro Zarządu wraz z licznymi działami wspierającymi, w Starym Gostkowie koło Łodzi zlokalizowane są nowoczesne zakłady produkcyjne zaopatrujące rynek krajowy oraz rynki zagraniczne. Sieć sprzedaży JTI Polska obejmuje swoją działalnością obszar całego kraju.

Atmosfera

Choć dobra atmosfera pracy to głównie zasługa pracowników, firma dodatkowo inspiruje integrację zespołów, wspierając różnego rodzaju wydarzenia firmowe i działowe. Pracownicy uczestniczą np. w spotkaniach świątecznych i różnego rodzaju wyjazdach integracyjnych. Spotykają się również podczas firmowych rozgrywek obejmujących różnego rodzaju dyscypliny jak np. piłka nożna i siatkówka. Pasję do aktywnego trybu życia pracownicy mogą również realizować dzięki licznym benefitom oferowanym przez firmę.

Dobra współpraca

Dobra atmosfera wynika w dużej mierze ze swobodnej i bezpośredniej komunikacji pomiędzy pracownikami, nieformalnego podejścia oraz szacunku dla każdej osoby. Pojawiające się problemy rozwiązuje się na bieżąco, nie czekając na spotkania – po prostu wymieniając się pomysłami zarówno ze współpracownikami, jak i z przełożonymi. Pracownicy, niezależnie od stanowiska, mają możliwość otwarcie zgłaszać swoje rozwiązania bezpośrednio do osób, których to dotyczy, nawet jeśli są to wyżsi rangą managerowie. Wszyscy zgodnie przyznają, że w firmie po prostu czują się dobrze. W trudnych momentach – zarówno zawodowych, jak i prywatnych – mogą liczyć na pomoc kolegów z pracy.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Super miejsce dla osób chcących się rozwijać

anonimowo
JTI to super miejsce dla osób, które stawiają na własny rozwój nie chcą stać w miejscu tylko chcą coś robić ze swoim życiem zawodowym.

Firma na to w pełni pozwala tylko z zaznaczeniem, że o awanse jest bardzo trudno.

Jest bardzo, bardzo stabilnie aż dziwnie w takiej dużej firmie. Zdobywa się szerokie doświadczenie i przy tym otrzymuje się dobre wynagrodzenie w pełni adekwatne do tego, co się umie.

Problemem może być lokalizacja firmy i czas dojazdu.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Ambasador JTI Polska (Praca)

  Branża: Zarządzanie projektemMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 10.2015
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Cele życiowe, Zainteresowania, Inne, Wiedza o Firmie
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Dodatkowe Projekty, Inne
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Inne
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Na trzecim roku mam mniej zajęć na uczelni, a więcej czasu wolnego i dlatego chcę go dobrze wykorzystać, najlepiej było by w jakiejś fajnej firmie się zaczepić. Dlatego zdecydowałem, aby zaaplikować na program ambasadorski do JTI. Czekałem półtora tygodnia na odzew z ich strony. Gdy zadzwonili to umówiliśmy się na spotkanie w firmie dwa dni później.

  Na spotkaniu były obecne dwie osoby. Przez całe spotkanie uśmiechnięte szeroko. Pytano mnie o moją działalność studencką, np. co ja robię dokładnie w tych kołach naukowych, w których się udzielam i które wpisałem w swoje CV. Zainteresowali się również moim nietypowym hobby. Byli ciekawi też o moje plany na przyszłość i o to jak wyobrażam sobie organizowanie spotkań z przedstawicielami firmy na uczelni, jak bym się za to zabrał, od czego zaczął itd.