Jobman

Doradztwo / Konsulting, Human Resources

O Jobman

Jobman.pl jest częścią Jobman Group Sp. z o.o., firmy zajmującej się organizacją pracy tymczasowej i outsourcingiem pracowników. Na rynku wyróżnia ją przede wszystkim wysoka jakość świadczonych usług, będąca wynikiem połączenia doświadczenia oraz innowacyjnych rozwiązań z branży.

Firma pomaga pracodawcom w znalezieniu odpowiadającym ich wymaganiom wykwalifikowanych pracowników. Dzięki działaniom firmy osoby poszukujące pracy mają szansę znaleźć pracodawcę, który zapewni im takie warunki, jakich oczekują.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Wyłącznie dla początkujących w zawodzie

Konsultantka ds. personalnych
Jak wiele osób pracujących w Jobmanie trafiłam tam jeszcze pod koniec studiów. Jak najszybciej chciałam zacząć zdobywać doświadczenie żeby później mieć gdzie pracować. Nikt nie chce ludzi całkiem bez doświadczenia na stałe sensowne stanowiska. W ten sposób wylądowałam w tej firmie i doświadczenie jak najbardziej zyskałam. Nie nastawiałam się na wysokie zarobki, bo zdaję sobie sprawę z tego jakie są realia. Dobrze, że się nie nastawiałam, bo tutaj bardzo mało się zarabiało. Trochę wszystko nadrabiała atmosfera, brak stresu i elastyczny grafik. Warto było się przemęczyć z tymi pieniędzmi żeby potem jako osoba z doświadczeniem dostać dużo więcej.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy