Jobman

3.1Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Jobman

Jobman.pl jest częścią Jobman Group Sp. z o.o., firmy zajmującej się organizacją pracy tymczasowej i outsourcingiem pracowników. Na rynku wyróżnia ją przede wszystkim wysoka jakość świadczonych usług, będąca wynikiem połączenia doświadczenia oraz innowacyjnych rozwiązań z branży.

Firma pomaga pracodawcom w znalezieniu odpowiadającym ich wymaganiom wykwalifikowanych pracowników. Dzięki działaniom firmy osoby poszukujące pracy mają szansę znaleźć pracodawcę, który zapewni im takie warunki, jakich oczekują.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Wyłącznie dla początkujących w zawodzie

2016-11-14
Konsultantka ds. personalnych
Jak wiele osób pracujących w Jobmanie trafiłam tam jeszcze pod koniec studiów. Jak najszybciej chciałam zacząć zdobywać doświadczenie żeby później mieć gdzie pracować. Nikt nie chce ludzi całkiem bez doświadczenia na stałe sensowne stanowiska. W ten sposób wylądowałam w tej firmie i doświadczenie jak najbardziej zyskałam. Nie nastawiałam się na wysokie zarobki, bo zdaję sobie sprawę z tego jakie są realia. Dobrze, że się nie nastawiałam, bo tutaj bardzo mało się zarabiało. Trochę wszystko nadrabiała atmosfera, brak stresu i elastyczny grafik. Warto było się przemęczyć z tymi pieniędzmi żeby potem jako osoba z doświadczeniem dostać dużo więcej.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz