JIT Solutions

Nowe technologie / IT

O JIT Solutions

JIT Solutions zajmuje się świadczeniem usług z zakresu IT, w tym outsourcingiem pracowników, tworzeniem dedykowanego oprogramowania, dostarczaniem autorskich produktów (LOGIMI, JIT Mon, IP Med) oraz refaktoryzacją systemów. Firma pracowała dla takich klientów, jak Jeppesen, Nordea, ING, Aviva czy Wp.pl.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Świetne podejście do pracowników

anonimowo
Firma ma przede wszystkim świetne podejście do swoich pracowników. Takiej atmosfery to ciężko się spodziewać w takiej pracy i ciężko taką gdziekolwiek znaleźć. Jak się dołoży do tego super wynagrodzenie i jeszcze benefity - pakiet medyczny, sportowy, ubezpieczenie to wychodzi, że to świetna praca.

Czy cokolwiek w tej pracy może przeszkadzać to wydaje mi się, że nie. Za dużo to ma fajnych stron. Ewentualnie ktoś szuka innej pracy jak ma jeszcze lepszą opcję na oku.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. Rekrutacji (Praca)

Branża: Human ResourcesMiejsce: GdyniaTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa wydawała się być bardzo sympatyczna. Jedyne co zostało sprawdzone, to to, czy potrafię składnie mówić po angielsku. Nie przeszkadzało mi to w ogóle, bo dosyć pewnie czuję się z tym językiem. Biorąc pod uwagę, że sama mam doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji, tą rekrutację oceniam pozytywnie.

Zakładałam, że będą pytania związane z doświadczeniem, wykształceniem, oczekiwaniami, umiejętnościami i dyspozycyjnością. Sama bym je sobie zadała, gdybym była po tej drugiej stronie. Jak najbardziej takie pytania właśnie padły. Pytania plus miła atmosfera sprawiły, że nie mam zarzutów co do jakości tej rozmowy.