Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

ITAKA

Turystyka / Gastronomia / Hotelarstwo

O ITAKA

ITAKA – nr 1 w Polsce

ITAKA powstała w 1989 r. i od 2009 r. zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera branży turystycznej. Sukces firmy jest konsekwencją twórczej pracy, stopniowego i przemyślanego rozwoju. ITAKA jest laureatem wielu prestiżowych nagród za wysoką jakość usług, jak: Wielka Perła Polskiej Gospodarki, Rzetelna Firma, Złote i Kryształowe Godło European Trusted Brand, Jakość Roku, Konsumencki Lider Jakości, Laur Konsumenta, Superbrands Polska, Dobra Marka, Diament Forbesa i wyróżnia się wysoką wiarygodnością w ratingach turystyka.rp.pl. W rankingu Najcenniejszych Polskich Marek Rzeczpospolitej jest najcenniejszą marką turystyczną w Polsce, zajmuje także 1. miejsce w rankingu biur podróży. W sierpniu 2016 r. ITAKA zakupiła Čedok, najbardziej rozpoznawalną turystyczną czeską markę , co jest konsekwencją obranej drogi rozwoju i strategii firmy. Oferta ITAKI to najobszerniejszy i najbardziej zróżnicowany produkt turystyczny na polskim rynku – ponad 100 kierunków na całym świecie: wczasy i wycieczki, ulubione kierunki Polaków na wakacje i jak zawsze oryginalne nowości. Wspaniałe podróże w najdalsze zakątki świata, także z portów lokalnych. Na rodzinne wakacje zapraszają Kluby Przyjaciół ITAKI z animacjami po polsku. Wyjątkowym produktem adresowanym do osób preferujących aktywny wypoczynek jest NO LIMITS by ITAKA: egzotyczne wyprawy, trekkingi, obozy i wczasy sportowe, a także podróże kulinarne i wyjazdy foto. Oferta ITAKA&GALA: Podróże w stylu gwiazd to luksusowe wakacje marzeń. Najnowszą propozycją ITAKI jest Kanaryjska Odyseja - rejsy statkiem wycieczkowym Ocean Majesty, łączące wypoczynek z odkrywaniem Wysp Kanaryjskich, obejmujące także Maderę i Maroko.

ITAKA to 29 lat doświadczenia, profesjonalizm, wiarygodność, nieustający entuzjazm i pasja w odkrywaniu nowych, pięknych miejsc.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo mi się podobało

animator
Super praca, można się dużo nauczyć, a przy tym pozwiedzać różne kraje. Jak dla mnie idealnie. Do tego współpracownicy bardzo mili, a i wynagrodzenie niczego sobie. Jestem zadowolony szczególnie z tego, że dzięki pracy w Itace podszkoliłem trochę języki obce. To mi się na pewno przyda na przyszłość. Ale było też parę minusów w tej pracy. Związane były głównie z gośćmi hotelowymi. Często zdarzali się opryskliwi ludzie, dla których trzeba było być i tak miłym i się uśmiechać. Trochę to było denerwujące. Ale poza tym to nie było większych wad na tym stanowisku.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy