Itaka

4.1Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Itaka

ITAKA jest touroperatorem działającym na rynku od 1989 roku. Oferuje swoim klientom wypoczynek w prawie 100 miejscach na całym świecie. Firma prowadzi sprzedaż zarówno poprzez sieć salonów stacjonarnych, drogą telefoniczną, jak i online. Przedsiębiorstwo było wielokrotnie nagradzane - otrzymało m.in. Diament Forbesa 2016, tytuł Touroperator Roku 2014, tytuł Luksusowa Marka Roku 2012 oraz Różę Kolumba 2016.

Nowe OpinieDodaj

4.2

Było dobrze - nic dodać nic ująć

2016-11-03
Specjalistka ds turystyki
To stwierdzenie było dobrze w pełni oddaje to, jak mi się pracowało w Itace. Zresztą przepracowałam tam parę ładnych i bardzo dobrych lat. Nie wiem czy są jakieś wady tej pracy, no może jedynie marudni klienci, którzy za 1500 zł w sezonie chcą lecieć na all inclusive i nie rozumieją, że takich ofert nie ma.

W innych kwestiach to praca marzenie, która pozwala na zwiedzanie pięknych miejsc na świecie, poznawanie nowych kultur, bardzo dobre zarabianie, pracę w niezapomnianej atmosferze i z tak samo pozytywnie nastawionymi do wszystkiego ludźmi. Ja tą pracę uwielbiałam nawet jak musiałam siedzieć do 21 zanim zamknęłyśmy biuro :)
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz