InterKadra

Doradztwo / Konsulting, Human Resources

O InterKadra

InterKadra to jedna z największych polskich agencji pracy i doradztwa personalnego. Firma zarządza 18 centrami rekrutacyjnymi na terenie kraju m.in. w Łodzi, Lublinie, Częstochowie, Szczecinie, Białymstoku oraz w Opolu. Przychody przedsiębiorstwa za rok 2015 wyniosły ponad 158 milionów złotych.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Na takie praktyki jak te chce się chodzić

Praktyki
Z praktykami bywa bardzo różnie trzeba mieć szczęście żeby fajnie trafić. Mi się udało chociaż zgadzam się, że brakowało jakiejkolwiek zapłaty za ten czas spędzony w firmie. Powinni zdecydowanie nad tym pomyśleć teraz coraz więcej firm się decyduje na wprowadzenie minimalnych wynagrodzeń dla praktykantów.

Ludzie byli naprawdę wyjątkowo mili, cierpliwi i pomocni. Bardzo dużą wiedzę udało mi się uzyskać, chociaż jak widzę firma lubi praktykantów zatrudniać. Z drugiej strony gdzieś się trzeba uczyć to dobrze, że są takie miejsca jak to.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Kasjer-sprzedawca (Praca)

  Branża: Doradztwo / KonsultingMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 8.2015
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Bardzo przyjemna rozmowa. Pani, z którą się spotkałem najpierw powiedziała dokładnie, co będę robił na tym stanowisku, jakich rzeczy ode mnie wymagają. Dopytała, czy już pracowałem na kasie, co robiłem wcześniej, zapytała czym się interesuję. Cała rozmowa była bardzo sympatyczna.

  Później na koniec pani jeszcze zapytała, co zrobię, jeśli klient będzie chciał kupić sprzęt, który znajduje się w pudełku. Chodziło o to, żeby otworzyć pudełko i sprawdzić, czy w środku nie ma czegoś innego, niż to, co powinno.