IMPAQ Group

Doradztwo / Konsulting, Nowe technologie / IT, Instalacja / Utrzymanie / Serwis

O IMPAQ Group

IMPAQ to firma zajmująca się świadczeniem usług doradczych i usług IT dla branż związanych z finansami oraz z telekomunikacją. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1992 roku i obecnie zarządza 4 biurami - w Polsce są to biura w Poznaniu, Lublinie i w Warszawie - w których zatrudnia ponad 200 pracowników.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Mój staż był w porządku

Staż
Byłem na stażu w Impaq i kilka rzeczy mi się podobało a kilka mniej. Nie było idealnie, ale staż był rozwijający. To znaczy dało się sporo nowych rzeczy dowiedzieć i dokształcić w paru tematach które mnie interesowały.

Wygodnie, że mogłem się dogadać przy godzinach odbywania stażu nie narzucili mi z góry kiedy mam być. Nawet się załapałem na imprezę integracyjną. Akurat miałem okazję poznać zespół. Brakowało mi tylko jeszcze większego rozwoju w końcu po to przyszedłem na ten staż. Ogólnie uważam, że było warto się "produkować" i starać w tej firmie ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Programista baz danych Oracle (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 4 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Wysłałem swoje CV i zadzwonili do mnie, że chcą żebym przyszedł na rozmowę. Tylko najpierw mam zrobić testy, które mi wyślą na maila. Ja już parę lat programuje to te testy nie były wg mnie trudne. Np. do napisania trochę trudniejsze zapytania i coś takiego sprawdzającego zdolności analityczne.

Na rozmowie mówili, że dobrze mi poszło z tym testem. Ale najpierw pytali np. żebym opisał swoje doświadczenie, nad jakimi rzeczami wcześniej pracowałem, ile chce zarobić, co robię w wolnym czasie i czy czytam po angielsku jakby trzeba było coś w dokumentacji technicznej sprawdzić.

Po kilku dniach zadzwonili żeby się umówić na drugie spotkanie. Dla mnie było niepotrzebne, bo pytali o to samo tylko, że ktoś inny je prowadził