IDES Consultants

Doradztwo personalne, Doradztwo / Konsulting, Human Resources

O IDES Consultants

IDES rekrutuje pracowników, którzy współuczestniczą w tworzeniu i umacnianiu pozycji firmy w działach sprzedażowych / handlowych, logistycznych i magazynowych, zakupowych, projektowych, marketingowych, produkcyjnych, jakościowych, rozwoju, ochrony środowiska, informatycznych, finansowych, administracyjnych, personalnych. Pozyskujemy pracowników do obejmowania stanowisk na szczeblu zarządczym, menedżerskim, specjalistycznym oraz pracowników samodzielnych i asystentów.

Poza rekrutacjami na stanowiska standardowe specjalizujemy się w pozyskiwaniu kandydatów na stanowiska wysoko specjalistyczne, z różnych branż i kręgów językowych.

Dysponujemy własną bazą kandydatów.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Profesjonalizm i dobra szkoła życia w HR

anonimowo
Wydawało mi się, że to nie będzie trudna ani ciężka praca a okazało się, że jest całkiem trudna. Tak jak ktoś tu pisał można się super dużo nauczyć w super krótkim czasie. Dla mnie to była największa zaleta tego miejsca :) Nawet nie przypuszczałam, że tak może to wyglądać.

Jeszcze z plusów to
- atmosfera
- ludzie, którzy chętnie pomagają
- szkolenia
- podejście do pracowników

Nie podobało mi się, że czasami wymagali zostawania po godzinach i to było bezpłatne. Czasami dało się odebrać te nadrobione godziny na szczęście :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance