Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

IBM BTO Business Consulting Services

Administracja biurowa, Doradztwo / Konsulting, Finanse / Ekonomia, Nowe technologie / IT, Księgowość / Audyt / Podatki

O IBM BTO Business Consulting Services

International Business Machines Corporation (IBM) powstało w Stanach Zjednoczonych w 1911 r., a więc na długo przed wyprodukowaniem pierwszego komputera. Przedsiębiorstwo przez lata budowało swoją pozycję na rynku i dziś uznawane jest za jedną z największych firm w branży informatycznej. Siedziba główna IBM znajduje się w Armonk w stanie Nowy Jork, jednak spółka posiada swoje filie w 170 krajach na całym świecie i zatrudnia około 400 tys. osób.


W czasie swojej działalności IBM wprowadził do świata IT wiele rewolucyjnych rozwiązań. Odpowiada, m.in. za stworzenie dysku twardego Winchester, dyskietki oraz kursora. Dziś głównym profilem firmy wciąż jest dostarczanie profesjonalnych rozwiązań z zakresu usług informatycznych, a także produkcja i dystrybucja oprogramowania i sprzętu komputerowego. W ostatnim czasie dużą rolę w działalności przedsiębiorstwa zaczęły pełnić również usługi konsultingowe i doradcze dla biznesu.


Pierwszy oddział IBM w Polsce otwarty został w 1935 r. w Warszawie. Aktualnie, przedstawicielstwa firmy znajdują się w pię

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Staż się przydał

Stażysta
Tak się zastanawiam czy się spodziewałam więcej po tym stażu... Sama nie wiem teraz szczerze mówiąc... Spodziewałam się dużo skoro to część IBM - patrząc na samą nazwę można mieć wygórowane oczekiwania.

Poziom nauki był na IBM taki jak można było sobie wyobrażać. Atmosfera jak się patrzyło z boku wydawała się ok. Nie myślałam na pewno jak może być stresująco w takim miejscu. A było bardzo

Po tym co widziałam w IBM BTO polecam staż odpornym na stres i zdeterminowanym żeby zyskać wyjątkowy wpis do CV.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Programista (Praca)

  Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 3.2018
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rozmowa w IBM BTO była jedną z trudniejszych w jakich brałem udziałem. To, że była trudna, nie oznacza jednak, że wspominam ją źle. Atmosfera choć nie była luźna, to na pewno była miła. Jeśli pojawił się stres to wynikał on z poziomu trudności, nie dlatego, że rekruterzy byli dla mnie niemili. Rozmowa odbywała się oczywiście w języku angielskim, więc nie ma potrzeby pisać o tym za wiele, po prostu trzeba sobie radzić z językiem. Oprócz pytań o mnie i moje umiejętności czekały mnie testy sprawdzające je w praktyce. Odpowiedź dostałem po ponad tygodniu. Ogółem trudna, ale całkiem fajna rekrutacja.