Hybris

4.4Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Hybris

Hybris to firma działająca od 1997 roku, zajmująca się tworzeniem nowatorskich rozwiązań e-commerce. Do jej klientów należy ponad 500 marek m.in. Lufthansa, Nikon, H&M, Douglas, Reebok czy Adidas. Obecnie przedsiębiorstwo posiada placówki na całym świecie na 5 kontynentach, w tym jedną - od 9 lat - w Polsce.

Nowe OpinieDodaj

4.4

Niesamowita firma

2017-01-03
anonimowo
Tempo w jakim urosła i jak dalej się rozwija jest niesamowite. Nie traktuje ludzi byle jak tylko płaci im bardzo dobre pieniądze, atmosfera w firmie nadal jeszcze przed moim odejściem pozostawała bardziej start upowa niż korporacyjna, ludzie się lubili i chciało im się pracować. Powodów do zadowolenia na serio nie brakowało skoro było wszystko co potrzeba. Minusów nie było i jak zakładam nadal nie ma. Trafić do takiej firmy gdzie jest wszystko od porządnych pieniędzy atmosfery, benefitów, fajnego biura itp. jest ciężko to się tym bardziej ceni jak się to ma. Odchodzi się tylko do jeszcze lepszej pracy.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz