Huta Ostrowiec

Przemysł / Produkcja

O Huta Ostrowiec

  Celsa Huta Ostrowiec sp. z o.o.  powstała w 2003 w wyniku  przejęcia aktywów dawnej Huty Ostrowiec, S.A. Celsa Huta obecnie zatrudnia 1,358 osób (1,658 włączając spółki złomowe). Produkty firmy sprzedawane są głównie na rynek polski oraz rynki środkowoeuropejskie  (Niemcy, Czechy, Słowacja, Węgry, Litwa, Estonia, Ukraina, Łotwa, itp.) Grupa składa się z 3 głównych zakładów : - Zakład Wyrobów Walcowanych (ZWW): stalownia (moc produkcyjna 1.3m ton rocznie) Walcowni Drobnej(zdolność produkcyjna 1m ton rocznie), Walcownia Średnia (moc produkcyjna of 0.8m ton rocznie) - Zakład Wyrobów Kutych (ZWK): produkuje szeroką gamę  wyrobów kutych dla sektora energetycznego, naftowego i źródeł energii odnawialnej - Spółki złomowe: zajmują się zakupem i przetwórstwem  złomu.
 
ZWW i ZWK zapewniają firmie Celsa Huta bardziej zróżnicowany zakres produktów od tego, który oferowany jest przez firmy konkurencyjne, ponieważ oba zakłady stawiają sobie za cel różne rynki finalne oraz dywersyfikację geograficzną. ZWW koncentruje się na polskim i środkowoeuropejskim rynku budowlanym, ZWK koncentruje się na rynkach światowych
a kluczowe sektory to : od wytwarzania energii (wiatrowej, parowej, gazowej, wodnej, naftowej) poprzez sektor, oil & gas lub przemysł hutniczy.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobra żeby się rozwijać

anonimowo
Polecam pracę w tej firmie osobom ambitnym i nastawionym na chęć rozwoju. Nie ma co liczyć na super zarobki za to nauka będzie bezcenna ;) Tak już bez żartów : fajna atmosfera, akceptowalne godziny, ciekawe projekty, międzynarodowe środowisko, duża perspektywa nauki, poczucie rozwoju - dla mnie nie trzeba nic więcej :) No może żeby coś płacili ;) Ale 'coś' to płacą :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance