HSBC Service Delivery Polska

Finanse / Ekonomia

O HSBC Service Delivery Polska

HSBC jest jedną z największych na świecie firm, zajmującą się finansami i bankowością. W 6200 placówkach znajdujących się w 74 krajach pracuje kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów w swoich dziedzinach. HSBC obsługuje około 52 milionów klientów zadowolonych z usług firmy. Spółka notowana jest na giełdach w Londynie, Hongkongu, Nowym Jorku, Paryżu oraz na Bermudach.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajnie jeżeli chce się tu zaczynać

2016-12-04
Asystentka
Praca była na tyle monotonna, że po określonym czasie mogła się znudzić. W nawiązaniu do tego tytułu - fajnie zaczynać, ponieważ zdobyte doświadczenie jest bardzo cenne po czasie lepiej jednak zmienić pracę na coś ciekawszego. HSBC dawało drogę awansów tylko że trzeba było określony czas spędzić na jednym stanowisku. Jak dla mnie zbyt długo

Firma z perspektywy takiego pracownika jak ja jest bardzo fajna. Oferuje bardzo dużo szkoleń, miłą atmosferę nawet nie tak mocno korporacyjną jakby się mogło wydawać, wynagrodzenia na odpowiednim do poziomu firmy poziomie i benefity dodatkowe. Spodziewałam się większego korpo. Korpo było widać tylko przy ilości rozbudowanych procedur.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Front-end Developer (Praca)

2015-12-31
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Na początek po wysłaniu CV dostałem testy do wykonania. Chodziło głównie o to, żeby sprawdzić wiedzę w zakresie programowania (HTML, JavaScript, CSS), do tego WCAG/W3C i Agile. Nie wiem czy coś jeszcze, to najlepiej zapamiętałem, bo tego było najwięcej. Ogólnie testy w miarę trudne, trzeba siedzieć w temacie, żeby wyłapać niektóre błędy.

Po takich testach najlepszych zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną. Radzę zabrać ze sobą CV, u mnie się przydało. W większości pytania są po angielsku, więc jak ktoś średnio ogarnia język, może sobie nie poradzić. Mnie pytali z tego co pamiętam o doświadczenie, chęć do pracy w takim zawodzie, czy szybko się uczę, czy poradzę sobie w międzynarodowym środowisku, jakie pieniądze chce zarobić i co wiem o HSBC