Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

HSBC Service Delivery Polska

Finanse / Ekonomia

O HSBC Service Delivery Polska

HSBC jest jedną z największych na świecie firm, zajmującą się finansami i bankowością. W 6200 placówkach znajdujących się w 74 krajach pracuje kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów w swoich dziedzinach. HSBC obsługuje około 52 milionów klientów zadowolonych z usług firmy. Spółka notowana jest na giełdach w Londynie, Hongkongu, Nowym Jorku, Paryżu oraz na Bermudach.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Zdobyłam tam duże doświadczenie

anonimowo
W zasadzie mogło być, ale jak dla mnie tylko na jakiś czas. Dłużej nie chciałam tam zostać, bo nie odpowiadała mi korporacyjność tego miejsca. Poza tym było sporo stresu i nie bardzo dało się awansować, więc w dłuższej perspektywie nie opłacało mi się tam zostawać. Ale tak na chwilę to w HSBC było ok. Dawali niezłe wynagrodzenie, był też elastyczny czas pracy. I można było zdobyć spore doświadczenie pracując przy międzynarodowych projektach, a to zawsze jest duża zaleta. Czasem zdarzały się też szkolenia, więc można było rozwijać swoje kompetencje. Pod tymi względami na pewno było fajnie, więc nie żałuję, że pracowałam w tej firmie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Front-end Developer (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Na początek po wysłaniu CV dostałem testy do wykonania. Chodziło głównie o to, żeby sprawdzić wiedzę w zakresie programowania (HTML, JavaScript, CSS), do tego WCAG/W3C i Agile. Nie wiem czy coś jeszcze, to najlepiej zapamiętałem, bo tego było najwięcej. Ogólnie testy w miarę trudne, trzeba siedzieć w temacie, żeby wyłapać niektóre błędy.

Po takich testach najlepszych zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną. Radzę zabrać ze sobą CV, u mnie się przydało. W większości pytania są po angielsku, więc jak ktoś średnio ogarnia język, może sobie nie poradzić. Mnie pytali z tego co pamiętam o doświadczenie, chęć do pracy w takim zawodzie, czy szybko się uczę, czy poradzę sobie w międzynarodowym środowisku, jakie pieniądze chce zarobić i co wiem o HSBC