Hill + Knowlton Strategies

Doradztwo / Konsulting

O Hill + Knowlton Strategies

Hill+Knowlton Strategies to silny gracz na polskim rynku usług doradczych, z ugruntowaną pozycją i międzynarodowym zasięgiem działań. Pierwszy oddział H+K Strategies powstał blisko 90 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Od 20 lat działamy w Polsce. Reprezentujemy filozofię piątego krzesła.

Nowe OpinieDodaj

4.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo rozwojowo i z super atmosferą

Anonimowo
Praca w H+K było to moje pierwsze doświadczenie pracy w dużej, międzynarodowej firmie. Zaczynając miałem świadomość tego, że wśród pracowników może panować ostry wyścig szczurów i trochę się tego obawiałem. Okazało się jednak, że jest całkiem inaczej! Atmosfera w firmie pomimo prestiżu i globalnego charakteru jest naprawdę zdrowa i miła. To nieczęste w przypadku wielkich firm. Jeśli ktoś jest nastawiony na rozwój, zdecydowanie powinien wziąć pod uwagę tą firmę. Realizujemy całe mnóstwo projektów, gdzie można było dużo dać od siebie i porządnie się wykazać. Komunikacja przy okazji projektów, ale i na co dzień na 5! Płacą adekwatnie do wielkości przedsięwzięcia - bardzo dobrze.
Problemem jest dla mnie brak miejsc parkingowych po dojeździe do pracy. Sam dojazd też jest nieco problematyczny, ale nie można mieć wszystkiego. Myślę też, że tak mało benefitów w firmie o takim prestiżu to trochę żart. Te dwie rzeczy powinni poprawić, reszta jest super!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa