Heesung Electronics Poland

Kontrola Jakości, Zarządzanie projektem

O Heesung Electronics Poland

Heesung Electronics Poland rozpoczęło swoją działalność w 2006 roku. Firma zajmuje się produkcją jednostek oświetleniowych, które stanowią źródło światła w modułach LCD. Przedsiębiorstwo w Kobierzycach stworzyło pierwszą polską fabrykę tego typu.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Żeby gdzieś zacząć

anonimowo
Firma przechodziła sporo zmian kiedy ja kończyłem z nimi współpracę. Decyzję żeby zakończyć współpracę podjąłem z powodu warunków finansowych. Były słabe i się nie poprawiały.

Z plusów to tylko atmosfera, godziny pracy i to, że za zostawanie po godzinach dodatkowo płacili.

Z minusów praktycznie cała reszta. Brak szkoleń, rozwoju, awansów, małe dofinansowanie Multisporta, stres, samo to, że były te nadgodziny i azjatycka korporacyjność. No ja nie polecam za bardzo
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

pracownik biurowy (Praca)

Branża: Kontrola JakościMiejsce: Biskupice PodgórneTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa składała się tylko z jednego etapu. Od razu przychodzi mi do głowy podsumowanie "na poziomie". Bo rozmowa była bardzo profesjonalna, wszystko odbyło się dokładnie tak, jak powinno.

Atmosfera miła, ale formalna. Wszystkie pytania przemyślane, na miejscu i sensowne (co się rzadko zdarza). Były pytania o moje CV: doświadczenie, wykształcenie, angielski, jakie programy obsługuję na komputerze, jak mi się pracowało w poprzedniej pracy i dlaczego już tam nie pracuję. Do tego kilka bardziej szczegółowych pytań o to, czym zajmowałem się u poprzedniego pracodawcy, trochę opowiedziałem o sobie, o swoich cechach charakteru, zainteresowaniach.

Muszę przyznać, że rozmowa była miła i nie czułem się skrępowany, po prostu pełna kulturka i profesjonalizm, to się ceni.