HAYS Poland

Human Resources

O HAYS Poland

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. 

Działając na rynku rekrutacyjnym od prawie 50 lat, Hays posiada 250 biur w 33 krajach. Łącznie pracuje w nich ponad 10  tysięcy ekspertów w 20 specjalizacjach.

W 2002 roku otworzyliśmy pierwsze biuro w Polsce. Od tego czasu umocniliśmy naszą pozycję na polskim rynku, stając się niekwestionowanym liderem w rekrutacji specjalistycznej. Obecnie w Hays Poland zatrudnionych jest ponad 200 osób w biurach w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Trójmieście, Łodzi, Poznaniu oraz Szczecinie.

Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej, doradztwa HR, Outplacementu, Executive Search, Recruitment Process Outsourcing, IT Contracting, Digital & Creative, Temporary Recruitment oraz Interim Management. Świadczymy usługi w sektorach prywatnym i publicznym, realizując projekty do pracy stałej, tymczasowej oraz na kontrakt. Naszą misję: „POWERING THE WORLD OF WORK”, realizujemy świadcząc profesjonalne usługi dopasowane do wymagań Klientów, znajdując najlepszych wykwalifikowanych ekspertów w danych branżach.

Cechą, która wyróżnia HAYS spośród konkurentów jest unikalny system rekrutacji wysokiej klasy specjalistów, managerów oraz pracowników wyższego szczebla w oparciu o wyspecjalizowane dywizje, skupiające się na obsłudze poszczególnych sektorów rynku pracy.

Sukces firmy kształtują ludzie, specjalizujemy się w rekrutacji najlepszych. Zachęcamy do obejrzenia naszego najnowszego filmu.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Można być zadowolonym

anonimowo
- można być zadowolonym z takiej pracy jak ta
- firma oferowała sporo benefitów pozapłacowych
- można było skorzystać ze szkoleń prowadzonych na bardzo wysokim poziomie
- dało się być zadowolonym z wynagrodzenia
- praca w pozytywnej atmosferze
- dało się sporo rzeczy nauczyć
- praca była dla znanej na rynku marki
- można było poznać fajnych ludzi
- jedyny problem jaki był to z awansami
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa
  • Wyjazdy integracyjne
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Praktykantka (Praktyka/Staż)

Branża: Human ResourcesMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Cele życiowe, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

W Hays byłam na początku stycznia na rozmowie o praktyki studenckie. Na dobry początek wyjaśnili mi, jak takie praktyki u nich wyglądają. Oczekiwali dużej dyspozycyjności, bo aż 30 godzin tygodniowo, więc raczej nie jest to opcja dla studentów dziennych. Do tego praktyki są bezpłatne, chociaż to przeważnie standardowe podejście.

Cała rozmowa była wyjątkowo miła. Pani prowadząca rekrutację spytała o moje oczekiwania wobec takich praktyk, właśnie o dyspozycyjność i motywację. Zapowiedziała też na początku, że przewiduje rozmowę po angielsku i rzeczywiście, po kilku chwilach zaczęłyśmy gadać w tym języku. Miałam wyjaśnić czym się interesuje, dlaczego wybrałam takie studia oraz co wiem o firmie Hays. Oddzwaniają chyba wyłącznie do tych, których wybrali, bo mi nie dali znać.