GT85

Przemysł / Produkcja

Opinie o GT85

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Wymagająca, fajna praca

automatyk
W GT85 pracuję mi się dobrze. Od momentu, gdy trafiłem do firmy bardzo dużo się nauczyłem. Firma realizuje mnóstwo ciekawych projektów, a innowacyjne podejście do pracy jest tu doceniane. Atmosfera zdecydowanie na plus, nasz zespół jest zgrany i przyjemnie się tu pracuje. Godziny pracy są dość elastyczne - to duża wygoda.
Jeśli miałbym wymienić jakieś minusy, to byłby krótki czas realizacji niektórych zadań i, co za tym idzie, stres. W przypadku takich firm, to jednak nic nadzwyczajnego. Pomimo tego, że zdarzają się bardziej stresowe dni, firma ma bardzo “ludzką” twarz i jest przyjazna dla pracownika. Polecam!
Pokaż benefity i ocenę
3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobry pracodawca, który dba o pracowników

anonimowo
To może być firma na długą współpracę, ponieważ zadowalająco płaci, dba o fajną atmosferę w zespole i realizuje ciekawe projekty. Mi te trzy rzeczy wystarczały przez pewien okres to znaczy kiedy tam pracowałem.

Jeszcze z takich pozytywnych spraw to elastyczne godziny pracy i sama branża. Firma cały czas się rozwija, więc może być tylko lepiej.

Wady mieli takie standardowe powiedziałbym, czyli stres i zabójcze tempo pracy. Wszystko było do zrobienia na wczoraj i przez to czasem ciężko było wytrzymać taką presję.
Pokaż benefity i ocenę