Grycan

Turystyka / Gastronomia / Hotelarstwo, Przemysł / Produkcja

O Grycan

Grycan - Lody od pokoleń to firma, która od ponad 50 lat zajmuje się produkcją lodów. Obecnie posiada ponad 100 lodziarni, a swoje produkty sprzedaje również w tysiącach sklepów w całym kraju. W ofercie posiada około 60 różnorodnych smaków lodów.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Pozytywne miejsce z którego byłam zadowolona

Kelnerka / Baristka
Współpracowałam albo lepiej powiedzieć pracowałam w Grycanie przez okres kilku miesięcy w momencie kiedy studiowałam. Miałam wtedy potrzebę uzyskania dodatkowych zarobków a tutaj to nie było trudne nawet było przyjemne skoro miało się kontakt z ludźmi. Dodatkowy atut był taki, że poznałam tu ludzi z którymi mam kontakt aż do dziś mimo że pracę skończyłam jakiś czas temu. Poza tym kto nie lubi lodów :D W zależności od punktu albo trzeba dużo biegać albo dużo stać. Wolę stać i tak mi się trafiło, że mój punkt sprzedażowy był mały.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik lodziarni/barista (Praca)

Branża: Turystyka / Gastronomia / HotelarstwoMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Spotkanie dotyczące pracy w kawiarni trwało raptem z 15-20 minut. Wystarczyło żebym zdążyła wszystko powiedzieć i ustalić podstawowe fakty, które mnie interesowały. Tak jak to ile mogę zarobić, jak się zapatrują na grafik oraz na ewentualną pracę weekendową. Osoba, z którą rozmawiałam dowiedziała się na mój temat rzeczy o doświadczeniu, wcześniejszej pracy z klientem, moim podejściu do pracy, książeczce sanepidu oraz o mojej motywacji do pracy na takim a nie innym stanowisku. Więcej nic nie trzeba było