Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Grupa VINCI

Inżynieria / Konstrukcje, Nieruchomości / Budownictwo
brak

O Grupa VINCI

Grupa VINCI to jeden z największych koncernów budowlanych i usług powiązanych na świecie. Zatrudnia blisko 190 tysięcy pracowników w około 100 krajach na wszystkich kontynentach. Przedmiot działalności grupy obejmuje projektowanie, budowę i finansowanie obiektów poprawiających ogólną jakość życia (infrastruktury transportowej, budynków publicznych i prywatnych, architektury miejskiej, jak również sieci wodociągowych, energetycznych i telekomunikacyjnych) oraz zarządzanie nimi.
Grupa Vinci notowana jest na Giełdzie Paryskiej jako jedna z najbardziej prestiżowych i uznanych firm francuskich.
Dzięki obecności w Grupie VINCI korzystamy z międzynarodowych doświadczeń oraz gwarancji siły i stabilności finansowej.
W Polsce w skład Grupy wchodzą między innymi:Warbud S.A.


Warbud, jeden z największych generalnych wykonawców budowlanych w Polsce, od 25 lat realizujący najbardziej prestiżowe projekty z zakresu budownictwa ekologicznego, przemysłowego, specjalistycznego oraz inżynierskiego. Warbud jest laureatem wielu nagród i wyróżnień zarówno za realizację obiektów jak i nowoczesne i skuteczne polityki HR, BHP, jakości.


Eurovia


 Eurovia, międzynarodowy lider w zakresie budownictwa drogowego i kolejowego, produkcji kruszyw, mieszanek mineralno-asfaltowych oraz recyklingu materiałów budowlanych, reprezentujący Grupę VINCi w 15 krajach na świecie. Poprzez realizację lokalnych projektów wspieramy rozwój oraz wzrost konkurencyjności ekonomicznej regionów. Jesteśmy zawsze blisko naszych klientów i użytkowników naszych realizacji – od projektu, poprzez wykonanie oraz późniejsze utrzymanie infrastruktury drogowej. Łączymy przemysł, technologię i kompetencje specjalistów, aby dostarczać naszym klientom optymalnych korzyści.Calanbau TPICalanbau TPI należy do ścisłego grona liderów branży profesjonalnych aktywnych systemów przeciwpożarowych (instalacje tryskaczowe, zraszaczowe, pianowe, gazowe, hydranty wewnętrzne i zewnętrzne, pompownie etc.) w Polsce. Siedziba główna wraz z biurem projektowym mieści się w Warszawie, lokalny oddział w Katowicach, a zakład prefabrykacji w Grodzisku Mazowieckim.


 


Soletanche Polska


Soletanche jest firmą działającą na polskim rynku budowlanym od 1996 r. Jesteśmy ekspertem w projektowaniu oraz wykonawstwie robót geotechnicznych, hydrotechnicznych, fundamentów specjalnych i robót konstrukcyjnych.
Siłą firmy jest wieloletnie doświadczenie, umiejętne wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz zespół odpowiedzialnych specjalistów.


ATEM – Polska Sp. z o.o. (AXIANS)


Na polskim rynku działamy od 1995 roku. Nasza oferta zawiera zakres usług, obejmujących pełny cykl życia systemów telekomunikacyjnych, multimedialnych, radiowo-telewizyjnych, począwszy od konsultacji w zakresie strategii i metod budowy, użytkowania systemu, poprzez jego utrzymanie, łącznie z modernizacją sieci. ATEM - Polska pod międzynarodową marką Axians, ma możliwość projektowania i oferowania twórczych rozwiązań ICT


 Menard


Menard to kompleksowe rozwiązania w zakresie wzmacniania podłoża, fundamentowania specjalnego oraz remediacji zanieczyszczonych gruntów i wód od projektu do realizacji.


Grunty niestabilne czy zanieczyszczone stanowią dla nas zawodowe wyzwanie. Promujemy i rozwijamy  nowoczesne technologie, które w końcowym rozrachunku oszczędzają czas, pieniądze oraz jak najmniej ingerują w środowisko naturalne. Przede wszystkim jednak stawiamy na technologie, które są bezpieczne dla ludzi – naszych Pracowników, jak i ostatecznych Klientów.


Wyzwania Inwestora rozwiązujemy w sposób kompleksowy. Naszą zasadniczą działalnością jest projektowanie i realizowanie kontraktów budowlanych własnymi środkami. Jednakże, w ramach kompleksowości oferty, również doradzamy, pomagamy w doborze i realizacji badań, optymalizujemy projekty, nadzorujemy prace geotechniczne, udzielamy gwarancji, czy też przygotowujemy i realizujemy programy naprawcze. Nierzadko oferujemy prace dodatkowe (np. ziemne, żelbetowe, zabezpieczenia wykopów), aby ułatwić Inwestorowi poruszanie się po niełatwym rynku wykonawców. 


Jesteśmy firmą która  podejmuje się najtrudniejszych wyzwań, dając gwarancję rozwiązania problemów w sposób pewny i skuteczny. Już od dekady jesteśmy aktywnym uczestnikiem życia geotechnicznego i budowlanego w Polsce - promujemy efektywne technologie, uczestniczymy w opracowywaniu standardów, pracach badawczych, współpracujemy z wieloma uczelniami wyższymi z dziedziny geologii, geotechniki i budownictwa.


 


Dlaczego warto pracować Grupie VINCI?


Jesteśmy największym koncernem budownictwa i usług powiązanych na świecie, który z niesłabnącą od wielu lat renomą realizuje skomplikowane projekty budowlane oraz kontrakty powiązane, zatrudniając najlepszych specjalistów.


Kultura organizacji


Unikalna kultura organizacyjna Grupy VINCI promuje pasję, innowacyjność i pracę zgodnie z wartościami, do których zaliczamy szeroko pojęte bezpieczeństwo, odpowiedzialność, pracę zespołową oraz satysfakcję klienta. Nie jest nam obojętny los potrzebujących. Dbamy także o środowisko naturalne.


Benefity dla pracowników:   • Prywatna opieka medyczna

  • Szkolenia / kursy / konferencje/studia

  • Karta sportowa

  • Ubezpieczenia na życie


Rekrutujemy do działów:   • Budownictwo

  • Teletechnika

  • Administracja

  • Projektowanie