Logo Grupa Saint-Gobain w Polsce
+ Dodaj opinię

Grupa Saint-Gobain w Polsce

Czy to Twoja firma?
Przemysł / Produkcja
Grupa Saint-Gobain produkuje innowacyjne materiały m.in. budowlane, przemysłowe, szyby do samochodów. Jest obecna w 67 krajach i zatrudnia 170 000 pracowników. Grupa Saint-Gobain w Polsce to blisko 7500 pracowników, 25 zakładów produkcyjnych i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Dzięki innowacjom i pomysłom naszych pracowników poprawia się jakość życia codziennego ludzi. W tym roku Grupa po raz 8 została zaliczona do grona 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie i po raz 6 do Top Employer!

Rozmowy kwalifikacyjne w Grupa Saint-Gobain w Polsce

(5)

Przeczytaj relacje z rozmów kwalifikacyjnych osób, które aplikowały do tej firmy

5 relacji z rozmów
100%
0%
0%
+Dodaj relację
Pokaż:
od najnowszych

Tylko wiarygodne relacje z rozmów kwalifikacyjnych. Nie pozwalamy pracodawcom na ich modyfikowanie.

Aplikowałeś na: Doradca Techniczno-Handlowy

Rekrutacja odbyła się:październik 2016, Poznań

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

U mnie rekrutacja to była zwyczajna rozmowa na zasadzie dużo pytań i dużo odpowiedzi na różne tematy. Wszystkie standardowe rzeczy jak najbardziej były. O doświadczenie, znajomość branży i rynku lokalnego, prawo jazdy, obsługę komputera i programów pytali, więc wszystko co zawsze na takich rekrutacjach jest tutaj też było. Rozmawialiśmy też o kwestii tego, co oni oferują, o wynagrodzeniach i czasie kiedy mógłbym zaczynać pracę jakby się zdecydowali podjąć współpracę właśnie ze mną. Ja lubię takie sensowne rekrutacje a ta taka właśnie była.

Rozwiń
Data dodania: 18.10.2016

Aplikowałeś na: Doradca ds. Sprzedaży Inwestycyjnej

Rekrutacja odbyła się:sierpień 2016, Warszawa

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

Okazało się, że u mnie od jednej rozmowy się rozpoczęło i na jednej rozmowie skończyło. Według tego co przeczytałem na ich stronie internetowej rozmowa jest jedna albo dwie i jeszcze mogą być dodatkowe rzeczy. To taka rada dla kogoś kto będzie szukał u nich pracy. U mnie na spotkaniu byli zainteresowani jak sobie radzę z obsługiwaniem Excela i Power Pointa czy wcześniej sprzedawałem materiały budowlane i czy dzięki temu znam lokalny rynek dystrybucji takich produktów. Kiedy mogę rozpocząć pracę jakie mam oczekiwania względem finansów czy chcę się rozwijać i czemu wysłałem CV do nich. Chyba to wszystko co mi się trafiło.

Rozwiń
Data dodania: 23.08.2016

Aplikowałeś na: Specjalista ds. sprzedaży

Rekrutacja odbyła się:lipiec 2016, Kraków

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

Brałem udział w jednej rozmowie nie wiem czy są później jeszcze jakieś, ale z tego co zrozumiałem to nie. Z tego czego ja doświadczyłem wynika, że można spodziewać się pytań o doświadczenie, znajomość branży grzewczej, sanitarnej itp., znajomość rynków lokalnych w okolicy, umiejętność organizowania sobie pracy, podejście do klientów, znajomość obsługi programów i czynne prawo jazdy. Są też trzy pytania jak wszędzie - motywacja, oczekiwania finansowe, termin ewentualnego rozpoczęcia współpracy.

Rozwiń
Data dodania: 15.07.2016

Aplikowałeś na: Inżynier jakości

Rekrutacja odbyła się:październik 2015, Koło

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Są dwie rozmowy, jedna z kobietą z HR (?) a druga z kierownikiem. Właściwie można powiedzieć, że w dużym stopniu się one pokrywają, tyle że rozmowa z kierownikiem jest bardziej szczegółowa, można powiedzieć że ta hrka to bada teren, a od sprawdza, co konkretnie można z pracownika miec ;) Tematy które poruszyliśmy: - wykształcenie - doświadczenie - angielski - poprzednie stanowisko, opisać - ile bym chciał zarabiać - co wiem o tej pracy

Rozwiń
Data dodania: 19.05.2016

Aplikowałeś na: Stażysta w dziale personalnym

Rekrutacja odbyła się:listopad 2015, Zary

PRAKTYKA STAZ
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Startowałam tam na stażystkę w dziale human resources. Nie wiem, jak wygląda proces rekrutacyjny dla normalnych pracowników, ale dla stażystów są to dwa etapy. Pierwszy to wysłanie dokumentów, drugi to rozmowa z kimś, kto miał zostać moim przełożonym U mnie rozmowę prowadziła szefowa działu personalnego, bo do nich chciałam się dostać. Ze względu na to, że nie miałam dużo doświadczenia, nie opowiadałam o tym za długo. Interesowało ją raczej moje wykształcenie, znajomość office, czy lubię pisać i jak sobie z tym radzę. Zapytała też o zainteresowania po rosyjsku, więc przy okazji pokazałam, że rzeczywiście znam ten język. W sumie było fajnie, bo przynajmniej dowiedziałam się jakie oni mają oczekiwania, a sama dopytałam jeszcze o kilka rzeczy.

Rozwiń
Data dodania: 15.12.2015