Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Grupa Most Wanted!

Human Resources

O Grupa Most Wanted!

Grupa Most Wanted! specjalizuje się w prowadzeniu rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla, outsourcingu oraz programów rozwoju talentów dla przedsiębiorstw produkcyjnych, finansowych i BPO/SSC. Doświadczenie zdobyte przez 20 lat działalności na rynku HR i wspierania kandydatów w budowaniu ścieżki ich kariery, umożliwiło nam wypracowanie autorskich rozwiązań HR skierowanych zarówno do polskich firm, międzynarodowych korporacji jak i pracowników, którzy dołączają do naszego zespołu.


Przyjazna, niekorporacyjna – wręcz rodzinna – atmosfera, doświadczeni specjaliści, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą, i zróżnicowane projekty, w których będziesz uczestniczyć, powodują iż jesteśmy najlepszym pracodawcą dla osoby zaczynającej karierę w rekrutacji. Dla nas liczy się Twój rozwój, podnoszenie umiejętności i stopniowe usamodzielnianie, za co odpowiednio nagradzamy. Na każdego pracownika Most Wanted czeka motywacyjny system wynagrodzeń oraz wiele ciekawych benefitów. Pracując z nami zdobędziesz bezcenne doświadczenie w obszarze rekrutacji, sprzedaży, zarządzania projektami czy negocjacji.


Każda osoba, która dołącza do Most Wanted, przechodzi szkolenia wstępne w poszczególnych działach firmy. Dzięki tym spotkaniom zintegrujesz się z zespołem i dowiesz się, w jakich kwestiach Twoi koledzy mogą być dla Ciebie wsparciem, jakie są obszary współpracy między Wami. Przejdziesz też cykl szkoleń specjalistycznych, które przygotują Cię do pracy w Twoim dziale.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca w Most Wanted

Doradca
Praca w Most Wanted to na pewno ogromne wyzwanie. Pracodawca ten ceni sobie bowiem najwyższą jakość obsługi klienta, w związku z czym także od pracownika wymaga się dużo. Dzięki temu można się rozwijać. Każda nowo przychodząca do pracy osoba, jest bardzo dobrze przygotowywana do powierzonych jej zadań. Na zarobki także nie można się uskarżać.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance