Grupa Integer Inpost

Transport / Logistyka

O Grupa Integer Inpost

InPost to ogólnopolski, niezależny operator pocztowy z siedzibą w Krakowie, najpoważniejszy rynkowy konkurent Poczty Polskiej, należący od 2006 roku do Grupy Integer.pl – jednej z najsilniej zyskujących spółek notowanych na GPW. Grupę tworzy 10 innowacyjnych firm działających w branży pocztowo-kurierskiej i kolportażowej, sektorze e-commerce oraz na rynku usług finansowych. W 2009 roku grupa Integer.pl wprowadziła na rynek Paczkomaty InPost (www.paczkomaty.pl) – urządzenia służące do wygodnego nadawania i odbioru przesyłek o dowolnej porze, które rewolucjonizują rynek pocztowo-kurierski w Polsce i na świecie. Paczkomaty InPost zdobyły serca już 2 mln klientów
w kraju, a liczba ta cały czas rośnie. W ciągu niecałej dekady od rozpoczęcia stworzyliśmy blisko 10 tys. miejsc pracy w Polsce i rozwinęliśmy działalność w 20 krajach świata. Do końca 2016 roku będziemy dysponować siecią nawet do 16.000 maszyn ulokowanych w Europie, Ameryce Południowej, Azji i Australii. Innowacyjność Paczkomatów InPost została także wyróżniona w wielu prestiżowych konkursach międzynarodowych, m.in. World Mail Awards 2013, Retail Innovation of the Year (2013), Delivery Innovation Excellence UK (2014).

Profil działalności Grupy Kapitałowej Integer.pl skupia się wokół następujących obszarów:
• Usługi paczkowe dla branży e-commerce oraz klientów indywidualnych w oparciu o sieć Paczkomatów – automatycznych urządzeń do całodobowego nadawania i odbierania przesyłek przez 7 dni w tygodniu.
• Usługi pocztowo-kurierskie dla klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych w oparciu o własną sieć oddziałów i Punktów Obsługi Klienta oraz własnych doręczycieli.
• Usługi finansowo-ubezpieczeniowe dla klientów masowych i indywidualnych oraz usługi z zakresu mobilnych płatności i dokumentów realizowane w oparciu o własne punkty obsługi oraz sieć franczyzową.
• Usługi logistyczno-transportowe.

Nieustannie rekrutujemy na stanowiska specjalistyczne. Nasze biura znajdują się w Krakowie i Warszawie. Kraków to biura działów: handlowego, obsługi klienta, prawnego, controllingu, księgowości, personalnego, BHP, administracji, IT (administratorzy i programiści), serwisu, badań i rozwoju, logistyki, projektów, kadr i płac oraz marketingu. Warszawa to siedziba działów: international sales, international marketing, business development.

Zapraszamy do współpracy absolwentów marzących o pracy w dynamicznie rozwijającej się innowacyjnej branży, budzącej zainteresowanie międzynarodowych potentatów.

Aktualne oferty pracy znajdziesz na: praca.inpost.pl

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajne warunki

2016-12-06
Kurier
InPost proponuje fajne warunki pracy dla kurierów. Takich pieniędzy się nie spodziewałem jak wysyłałem do nich cv. Pozytywne zaskoczenie.

Inne pozytywne zaskoczenie to wygodne godziny pracy. Elastyczne na tyle na ile się tylko da. Fajnie czasem uda się skończyć wcześniej i rozdać wszystkie paczki.

Jest stresująco, ale to dlatego że trzeba bardzo się pilnować żeby wszystko trafiło tam gdzie powinno itp. Atmosfera między pracownikami super :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Kurier (Praca)

2017-04-07
Branża: Transport / LogistykaMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 3.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Zwyczajne spotkanie rekrutacyjne składające się z krótkiej rozmowy na temat pracy, doświadczenia, prawa jazdy.

Fajnie powiedziane o zasadach pracy i ogólnie takich panujących w firmie. Pytań nie było zbytnio dużo. Jak już się pojawiły to żadne skomplikowane. Bardziej ja się pytałem o skomplikowane rzeczy żebym wiedział na czym stoję. To na pewno nie była trudna rozmowa