Grupa Boryszew

Przemysł / Produkcja

O Grupa Boryszew

Grupa Boryszew istnieje na rynku od 1991 roku - powstała w wyniku prywatyzacji państwowego przedsiębiorstwa Boryszew ERG. Obecnie jest to jedna z największych grup przemysłowych w kraju. Zajmuje się m.in. produkcją dla branży motoryzacyjnej, przetwórstwem metali nieżelaznych oraz wytwarzaniem płynów do chłodnic, do odladzania samolotów, a także produktów do efektów specjalnych wykorzystywanych w filmach. Centrala spółki mieści się w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo pozytywnie

anonimowo
Porządna praca tak można powiedzieć w skrócie. Dobra wysokość wynagrodzeń, dobre doświadczenie na kolejne lata, świetne godziny pracy, są ludzie od których można czerpać wiedzę - taką pracę można polubić

Żeby nie było, że wszystko wyglądało tak idealnie praca miała minusy. Żeby jak się wysilać nie można było specjalnie się rozwijać. Rozwój zatrzymywał się na pewnym etapie po którym były dwie drogi - dalsza praca bo poza tym jest fajnie albo odejście.

Niemniej jednak praca była super dla tych, którzy jeszcze doświadczenia nie mają. O uczciwość pracodawcy albo jego stosunek do pracowników nie ma się co martwić.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance