Gleeds

Doradztwo / Konsulting, Nieruchomości / Budownictwo

O Gleeds

Gleeds Polska świadczy usługi konsultingowe - specjalizuje się w doradztwie w procesach budowlanych. Przedsiębiorstwo posiada ponad 50 biur na 5 kontynentach, w tym 7 w naszym kraju. Na rynku międzynarodowym firma działa od 1885 roku, w Polsce jest obecna od lat 90. XX wieku.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

lubię tą pracę

Anonimowo
W Gleeds przepracowałem już parę lat i przyznam, że jestem bardzo zadowolony. Myślę nawet, że jak do tej pory jest to mój najlepszy pracodawca. Przede wszystkim jest to rzeczowa, renomowana firma dająca realne możliwości rozwoju. Pracownicy zatrudnieni tutaj to profesjonaliści w swoim fachu dzięki czemu jest też od kogo czerpać solidną dawkę wiedzy.
To co zawsze mi się podobało w Gleeds to bardzo czytelna struktura firmy, dobra organizacja pracy i przejrzyste procedury. Dzięki temu pracuje się po prostu łatwiej i sprawniej. Dodatkowo pracę uprzyjemnia fakt, że panuje tu fajna atmosfera, a ludzie są pomocni i przyjaźnie nastawieni. Szefostwo również daje nam odczuć, że szanuje się tu pracownika. Jako minus można częściowo postrzegać fakt ograniczonych możliwości posiadania służbowego telefonu oraz laptopa, a także to, że niektóre projekty są dość trudne, ale to drugie akurat wpływa też pozytywnie na rozwój więc nie do końca jest czymś negatywnym.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance