Gino Rossi

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Gino Rossi

Gino Rossi to firma założona w 1992 roku w Słupsku. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją i sprzedażą obuwia oraz akcesoriów skórzanych. Obecnie Gino Rossi posiada sieć salonów firmowych nie tylko w Polsce, lecz także za granicą m.in. w Berlinie, Rydze czy Pradze.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Wygodna praca krótko mówiąc

Sprzedawca
Wygodna praca pod tymi względami, że grafik ustawiało się tak jak się chciało żeby było dobrze godzić pracę i inne sprawy u mnie chodziło o studia. Teoretycznie najlepsi mogli awansować mi się nie udało do tego czasu doczekać, bo przeszłam na pracę biurową. Co mogę fajnego powiedzieć nie oszczędzali za bardzo na wynagrodzeniach i na dodatkach. Żadnych problemów z komunikacją czy tam dogadaniem się nie było. Brakowało szkoleń, które mogłyby pomagać pracownikom lepiej pracować, ale to mała wada.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Sprzedawczyni (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 7.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Wszystko wydawało mi się normalnie i rozmowa i kierownictwo tego “mojego” sklepu rozmowa też przebiegła chyba dobrze. Na sam koniec nie przyjęłam propozycji pracy ponieważ z drugiego sklepu innej marki się odezwali pierwsi. Jak się szuka pracy na szybko nie czeka się na lepszą szansę tylko się bierze to co jest. Gino miał fajniejszą ofertę, ale szkoda.

Co do rozmowy to nie była nawet stresująca. Nie musiałam nic wymyślać tylko wprost powiedziałam gdzie pracowałam co robiłam i dlaczego teraz chciałabym pracować tutaj. O tym że udawało mi się wyrabiać plany, że lubię taką pracę i że jestem dyspozycyjna od zaraz też powiedziałam. Po prostu za długo podejmowali decyzję bo tak to zapewne bym dzisiaj u nich pracowała…