Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

General Logistics Systems

Transport / Logistyka

O General Logistics Systems

General Logistics Systems Poland (GLS Poland) [www.gls-group.eu] jest spółką należącą do europejskiej grupy GLS świadczącej wysokiej jakości usługi przewozu paczek oraz związane z nimi usługi dodatkowe. Korzystając z sieci oddziałów własnych oraz firm partnerskich Spółka oferuje swoje usługi w 37 państwach europejskich. W 37 sortowniach i 667 oddziałach Grupa GLS zatrudnia około 14 000 pracowników.


Dla GLS Poland najważniejsza pozostaje jakość świadczonych usług – to ona wyróżnia  firmę spośród innych tego rodzaju Usługodawców. Cel ten znajduje również odzwierciedlenie w ogólnej misji firmy wyrażonej hasłem „European Leader in Quality”.


Od powstania w 1999 roku jesteśmy firmą, która śmiało stawia czoło wyzwaniom i konsekwentnie buduje wizerunek profesjonalnego dostawcy usług logistycznych, wiarygodnego partnera biznesowego i pożądanego pracodawcy. Nasz plan na najbliższe lata przewiduje utrzymanie wysokiego tempa rozwoju tak, aby utrzymać pozycję jednego z kluczowych graczy w branży przesyłek kurierskich.Twoja droga z GLS


Jeśli chcesz pracować w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, dołącz do GLS – jednego z wiodących dostawców usług kurierskich i ekspresowych. Odkryj szeroką ofertę pracy na różnorodnych stanowiskach, miej wpływ na swoją karierę i czerp radość z pracy.


Jesteś studentem bądź właśnie skończyłeś studia? Czekamy właśnie na Ciebie!


Poszukujemy ambitnych i dynamicznych studentów/absolwentów.
Gwarantujemy zdobycie ciekawych doświadczeń zawodowych w renomowanej firmie kurierskiej.


Jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie? Sprawdź się u nas!


Poszukujemy profesjonalistów z branży TSL i nie tylko.
Gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę, ciekawą pracę oraz możliwość rozwoju (Development Centre, High Potential – program talentowy, Akademia GLS).
Oferujemy pracę w działach operacyjnych i sprzedaży oraz działach centralnych (zlokalizowanych w Głuchowie k. Poznania) tj. IT, Finanse, Marketing, Reklamacje, Wsparcie Sprzedaży, HR, Administracja, Jakość, Spedycja Międzynarodowa, Windykacja oraz Rozwój Operacji.


 

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Mnie się podoba

anonimowo
Całkiem w porządku firma. Wynagrodzenie może nie jest wysokie, ale takie przeciętne i znam firmy które płacą mniej. Co by nie mówić, da się z tego wyżyć. Są też benefity, a to zawsze się przydaje, więc za to ode mnie plus. Atmosfera jest dobra, czas pracy elastyczny… Tutaj też nie mam zastrzeżeń. Sama praca czasami jest dość ciężka, ale nie ponad siły. Jedynym dużym minusem jaki widzę w tej firmie jest rozwój. Awanse zdarzają się rzadko, tak samo podwyżki. Ale mnie to póki co nie jest potrzebne do szczęścia, robię swoje, zarabiam i jestem zadowolony.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. Sprzedaży (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: PiłaTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rekrutacja to 1 spotkanie połączone z elementem sprawdzającym faktyczną znajomość wymaganego języka obcego. Pytania, które pojawiły się u mnie były bardzo podstawowe tak jak na większości rekrutacji:

jakie mam doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
na ile umiem pozyskiwać nowych klientów
jak sobie radziłem w poprzedniej pracy
od kiedy mam prawo jazdy
na jakim poziomie znam obsługę komputera i MS Office
z jakiego powodu chcę pracować u nich
jakie są moje oczekiwania

Najnowsze oferty pracy