GEFCO

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O GEFCO

Firma GEFCO, lider w logistyce dla przemysłu i branży motoryzacyjnej, dostarcza swoim klientom na całym świecie kompleksowe i skuteczne rozwiązania logistyczne. Wymogi, jakie stawia sobie Grupa, co, do jakości oferowanych usług oraz poziomu realizowanych wyników, to efekt jej odpowiedzialnego podejścia do prowadzonej działalności logistycznej - zarówno w zarządzaniu swoimi aktywnościami, jak i zasobami ludzkimi firma przestrzega wszystkich zasad polityki zrównoważonego rozwoju.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Mi pasowała taka praca

2016-09-28
Spedytor
Osoby, które mają jakieś zobowiązania tu na miejscu to mogą nie być do końca zadowolone. Ta praca wymaga jednak bycia więcej poza domem niż w domu.

Na szczęście dla mnie to było ok. Szczególnie, że płacili dobrze. Z tych benefitów ja za bardzo nie korzystałem, ale wiem, że były to je zaznaczyłem. Ważniejsze dla mnie osobiście były godziny pracy. Różnie z nimi bywało, bo spedytor jest zależny od kilku osób. W większości udawało się ok, dlatego daję 4.

Jak się już było w firmie to nie czuć było, że to korporacja. Fajna atmosfera robiła swoje.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Stażystka (Praktyka/Staż)

2017-02-01
Branża: Transport / LogistykaMiejsce: GliwiceTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz