GBS Partners

Human Resources
brak

O GBS Partners

GBS Partners Sp. z o.o. to firma rekrutacyjna, specjalizująca się w rekrutacji personelu na stanowiska specjalistyczne i menadżerskie w obszarze Finansów i Księgowości, Administracji, HR, Obsługi Klienta czy IT. Wyróżnia nas doskonała znajomość pomorskiego rynku pracy i bliskie relacje biznesowe z lokalnymi przedsiębiorcami, jak również z pomorskimi oddziałami międzynarodowych firm.

Prowadzimy różnorodne projekty rekrutacyjne, zawsze starannie przygotowując kolejne etapy procesu rekrutacyjnego i zapewniając wsparcie naszym kandydatom na rynku pracy. Staramy się, aby oferta pracy skierowana do kandydata, była w pełni dopasowana do jego profilu. Jesteśmy szczególnie otwarci na absolwentów i specjalistów posługujących się przede wszystkim językiem angielskim i niemieckim, jak również językami skandynawskimi, holenderskim, włoskim czy francuskim.

Klientom zapewniamy elastyczne rozwiązania z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej oraz Background Check. Proces rekrutacji w pełni dopasowujemy do potrzeb klienta, docierając do najlepszych możliwych kandydatów.