Galeon

Przemysł / Produkcja
brak

O Galeon

Galeon od 1982 roku zajmuje się produkcją luksusowych jachtów i łodzi motorowych. Firma obecnie zatrudnia około 800 osób i zarządza rozległą siecią sprzedaży na całym świecie. Główna siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Straszynie.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

nie jest zle

magazynier
Pracuje jako magazynier już drugi rok. Nie narzekam robota jest w sumie ok. Czasem trzeba się narobić i zostaje dłużej, czasem jest na luzie. Plus jest taki że pieniądze za dany miesiąc zawsze mam na czas, nigdy nie było opóźnień. Z ludźmi można się dogadać większość jest ok ale jest kilku takich ze szkoda gadac jak wszędzie w sumie. Narzedzia mam pod reka i to calkiem dobre. Dojazd do pracy sprawny. Nie narzekam jakoś bardzo. Mogliby poprawić trochę wypłaty i żeby nie zostawać długo w pracy. Tak to nie ma tragedii.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Magazynier (Praca)

  Branża: Praca FizycznaMiejsce: StraszynTermin rozmowy: 1.2018
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Inne
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Wysłałem CV na magazyniera w Galeonie. Zadzwonili do mnie i powiedzieli żebym przyszedł do firmy na rozmowę. Poszedłem i było całkiem ok. Pytali mnie o szkołę gdzie wcześniej pracowałem żebym opowiedział trochę o sobie. Później szczegółowo wypytywali o wiedze na temat pracy w magazynie czy wcześniej już byłem magazynierem gdzieś i dlaczego teraz chce dostać tą pracę. Mówili mi też co będę musiał robić jako magazynier. Za bardzo nie mam się do czego przyczepić, rozmowa wporzo.