Futurestep

Doradztwo / Konsulting, Human Resources

O Futurestep

Futurestep jest światowym liderem w branży HR. Szczególnie skupia się na rozwiązaniach związanych z pozyskiwaniem talentów, oferując firmom w pełni zindywidualizowane i elastyczne usługi. Wszystko po to, by pomóc im zrealizować dokładnie takie projekty, jakich potrzebują.

Historia Futurestep sięga 1969 roku, gdy Lester i Richard Korn Ferry założył Korn / Ferry International w Stanach Zjednoczonych. Ich firma szybko zdobyła rynki krajów Europy, Bliskiego Wschodu, Azji i Ameryki Łacińskiej. Futurestep w obecnym kształcie, powstała w 1998 roku jako bezpośrednia odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na elastyczne i indywidualne rozwiązania rekrutacyjne.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Świetne miejsce na dobry początek

anonimowo
Jak ktoś zaczyna i szuka dla siebie miejsca to Futurestep będzie bardzo spoko. Jest stabilnie, cały czas ma się kontakt z językiem, pracuje się w międzynarodowym środowisku z fajnymi ludźmi. To jest zdecydowanie na plus. Oprócz tego jeszcze pieniądze zadowalające, ciekawe projekty i socjal.

Nie ma się tylko za bardzo jak rozwijać dlatego mówiłam, że to praca na początek. Mi też przeszkadzało, że się pracuje 9-17.45 a nie normalnie 8 godzin.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Recruitment Administrator (Praca)

  Branża: Human ResourcesMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 3.2016
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Profesjonalnie przeprowadzona i prosta rekrutacja. Już po ogłoszeniu można było wnioskować, że zechcą dobrze sprawdzić znajomość języków. Zorganizowali w moim wypadku jedno spotkanie, które trwało prawie godzinę.

  Dostałam bardzo zróżnicowane pytania, ale najwięcej kręciło się wokół poprzednich doświadczeń zawodowych - tak to ładnie nazwijmy. Chodziło o praktyki i staże, które miałam w CV. Duża część rozmowy prowadzono po angielsku, ale ponieważ w CV miałam również wpisaną znajomość francuskiego, mówiłam chwilę po francusku. Tak ogólnie pytania jak wszędzie - znajomość programów, zdolności / umiejętności, zainteresowania, zalety, oczekiwania (w tym finansowe). Nie poczułam się zaskoczona chyba, że profesjonalizmem rekruterów ;)