Futurestep

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Futurestep

Futurestep jest światowym liderem w branży HR. Szczególnie skupia się na rozwiązaniach związanych z pozyskiwaniem talentów, oferując firmom w pełni zindywidualizowane i elastyczne usługi. Wszystko po to, by pomóc im zrealizować dokładnie takie projekty, jakich potrzebują.

Historia Futurestep sięga 1969 roku, gdy Lester i Richard Korn Ferry założył Korn / Ferry International w Stanach Zjednoczonych. Ich firma szybko zdobyła rynki krajów Europy, Bliskiego Wschodu, Azji i Ameryki Łacińskiej. Futurestep w obecnym kształcie, powstała w 1998 roku jako bezpośrednia odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na elastyczne i indywidualne rozwiązania rekrutacyjne.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Świetne miejsce na dobry początek

2016-04-13
anonimowo
Jak ktoś zaczyna i szuka dla siebie miejsca to Futurestep będzie bardzo spoko. Jest stabilnie, cały czas ma się kontakt z językiem, pracuje się w międzynarodowym środowisku z fajnymi ludźmi. To jest zdecydowanie na plus. Oprócz tego jeszcze pieniądze zadowalające, ciekawe projekty i socjal.

Nie ma się tylko za bardzo jak rozwijać dlatego mówiłam, że to praca na początek. Mi też przeszkadzało, że się pracuje 9-17.45 a nie normalnie 8 godzin.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Recruitment Administrator (Praca)

2016-03-23
Branża: Human ResourcesMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 3.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz