FoodCare

Sprzedaż, FMCG, Przemysł / Produkcja

O FoodCare

FoodCare to producent i dystrybutor żywności oraz napojów marek takich jak: Frugo, Gellwe, Fitella, N-gine, Black, 4Move oraz Blow. Produkty te skierowane są zarówno do osób młodych i bardzo zajętych, które nie mają czasu na przyrządzanie posiłków, jak również do tradycjonalistów, którzy uwielbiają spędzać czas w kuchni na kreowaniu nowych, słodkich rozwiązań.

Firma funkcjonuje od roku 1984, początkowo znana była jako Gellwe i zajmowała się jedynie produkcją gotowych deserów.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

To była dobra współpraca

2016-04-27
anonimowo
Ja pracowałam w FoodCare dość długo i mogę spokojnie przyznać, że to był pozytywny okres w moim życiu zawodowym. Gdybym nie była zadowolona nie współpracowałabym z nimi aż tyle czasu. W trakcie pracy obserwowało się jak firma rośnie rozwija się i jak się pracuje ze świadomością ciągłych zmian. Pracowało się w bardzo dobrej atmosferze stwarzanej przez ludzi na miejscu.

Można było przy tym zarobić dobre pieniądze, ale trzeba było robić bardzo dużo. Firma wymagała od pracowników co moim zdaniem było pozytywne. Praca też obejmowała różnorodne produkty, więc i doświadczenie zdobywało się różnorodne. Poza tym to bardzo znana marka do CV co też wielu ludzi przekonuje.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz