FM Bank

Finanse / Ekonomia

O FM Bank

POZNAJ NAS


PRACA W NEST BANKU


… czyli dlaczego warto rozwijać karierę pod naszymi skrzydłami?


Nest Bank to miejsce dla ludzi przedsiębiorczych i otwartych na wyzwania.


Ważne są dla nas energia i optymizm – to one sprawiają, że Nest Bank jest tak wyjątkowy.


Umożliwiamy naszym Pracownikom realizację swoich aspiracji zawodowych poprzez powierzanie im ciekawych, nowych, niestandardowych projektów. Aby wesprzeć ich w realizacji odpowiedzialnych zadań zapewniamy pakiety szkoleń specjalistycznych oraz ogólnorozwojowych.


Zależy nam na zapewnieniu komfortu pracy naszych specjalistów, doradców i kadry menedżerskiej dlatego do pracy w Centrali przychodzimy w stroju casual. W Oddziale natomiast, pijemy kakao i rozmawiamy z klientem o jego finansach przy kawiarnianym stole.


Jeśli jeszcze nie czujesz się przekonany, że Nest Bank to miejsce dla Ciebie – odwiedź nas w jednym z naszych wyjątkowych Oddziałów, a na pewno zmienisz zdanie :)


DLA KOGO NEST BANK?


Nest Bank to miejsce dla ludzi pracowitych, ambitnych i przedsiębiorczych. Do naszego zespołu poszukujemy osób, które nie boją się stawianych przed nimi wyzwań. Nasi stażyści i praktykanci to osoby, które realizują samodzielnie własne projekty, uczestniczą w strategicznych spotkaniach, pomagają nam w wyborze dostawców oraz bieżącej pracy Departamentów.


Parzenie kawy to u nas praca wyłącznie dla ekspresu.


BENEFITY


O naszych Pracowników dbamy nie tylko finansowo. Spójrz co jeszcze możemy Ci zaoferować.


OPIEKA MEDYCZNA


Otrzymasz możliwość bezpłatnego korzystania z prywatnej opieki medycznej. Troszczymy się nie tylko o Pracowników, ale również o ich rodziny, dlatego każdy Pracownik ma możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z opieki medycznej dla bliskich.


BEZPIECZENIE NA ŻYCIE


Abyś nie musiał się martwić o przyszłością swoją i swoich bliskich oferujemy Ci ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez Pracodawcę.


KARTA SPORTOWA


Zdrowie i dobre samopoczucie przede wszystkim! Dlatego też dofinansujemy Twoją kartę sportową. Każdy Pracownik ma możliwość zakupienia karty dla dzieci oraz osoby towarzyszącej na bardzo korzystnych warunkach.


SZKOLENIA


Dla zorientowanych na rozwój mamy w zanadrzu własną platformę e-learningową. Co roku tworzymy również plan szkoleń dla każdego Departamentu. Jako Pracodawcy zależy nam na podnoszeniu Twoich kwalifikacji zawodowych oraz budowaniu poczucia wartości w organizacji.


AKADEMIA MENEDŻERA


To roczny program rozwojowy dla kadry menedżerskiej Banku. Celem programu jest wzbogacenie kompetencji menedżerskich, a także nabycie wiedzy i umiejętności ułatwiających sprawne zarządzanie zespołem.


KULTURA ORGANIZACYJNA


POCZUJ SIĘ JAK W DOMU


Na rynku bankowym wyróżnia nas wyjątkowość – zdefiniowana jako przyjazne miejsce pracy, uśmiechnięci Pracownicy w wygodnych butach. Chcemy, żebyś czuł się swobodnie i nie myślał o tym, że strój Cię ogranicza. Dlatego zamiast w garniturach, do pracy przychodzimy ubrani tak, żeby po prostu dobrze się czuć.


FITNEST


W Nest Banku stawiamy na zdrowy tryb życia. fitNest to program, dzięki któremu staramy się zmieniać nasz styl życia i czerpać energię z drobnych rzeczy, które składają się na dobry nastrój i pozytywną atmosferę w pracy. Treningi sportowe w biurze, liczne konkursy, ciekawe materiały informacyjne i wykłady… Dołącz do nas i podejmij wyzwanie fitNest!

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Znajdzie się tu zalety i wady

Specjalista ds sprzedaży
To nie jest jednoznacznie dobra albo zła firma. Tak nie mogę powiedzieć. To mieszanka dobrych i złych cech pracodawcy a czy ktoś zechce u nich pracować i jak się będzie tam czuł to już inna sprawa.

Na pewno to co było fajne to pieniądze. W sytuacji gdy się angażowałeś dostawałeś naprawdę bardzo satysfakcjonujące wynagrodzenie. Do tego godziny pracy.

Co mi się mniej podobało i wiem, że może być lepsze to atmosfera, wydawało się, że ludzie się nie lubią. To moim zdaniem utrudnia pracę.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Doradca Klienta Biznesowego (Praca)

  Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  W ogóle na początek to dostałam informację, że chcą ze mną przeprowadzić wstępny wywiad telefoniczny i się umówiliśmy na ten "wywiad". Wobec tego zaczęło się od rekrutacji telefonicznej i skończyło na oficjalnym spotkaniu. Jak dla mnie te etapy były normalne ostatnio intensywnie szukałam pracy i można powiedzieć, że to standardowe podejście rekruterów. Co do rozmów były miłe, ale nie przesadnie "wyluzowane". Na tapecie temat doświadczenia, umiejętności, obsługi officea, prawa jazdy, znajomości technik sprzedażowych i negocjacyjnych. Plus rozmowa o oczekiwaniach obu stron.