Exatel

4.1Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Exatel

Jesteśmy największym polskim operatorem telekomunikacyjnym kontrolowanym przez Skarb Państwa. Od ponad 20 lat łączymy wiedzę i doświadczenie naszych ekspertów, dostarczając swoje rozwiązania dla operatorów, biznesu i administracji publicznej. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu telekomunikacji i bezpieczeństwa IT dla klientów w dowolnym miejscu w Polsce. Ponadto – jako głosowy operator hurtowy – skutecznie działamy na rynku globalnym. Opieramy się na nowoczesnej i rozległej sieci transmisyjnej. Współpracujemy z kilkuset operatorami zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jesteśmy teleinformatycznym mostem łączącym wschód i zachód Europy.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Dla osób prosto po studiach

2016-09-18
Obsługa Klienta
Praca odpowiednia dla osób prosto po studiach. Jak się jest w takiej sytuacji i dostanie do Exatela to można się cieszyć. Już mówię dlaczego - nie dość, że się zdobędzie fajne doświadczenie w znanej firmie to nauczy się i teoretycznych rzeczy na szkoleniach, skorzysta się z benefitów pracowniczych, popracuje w fajnej atmosferze a na dokładkę dostanie się za to fajne pieniądze. Na starcie drogi zawodowej nie potrzeba nic więcej.

Mi się fajnie u nich pracowało, są pracodawcą na 4!
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta (Praca)

2016-11-13
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2015
Proces rekrutacji: 4 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną

Najnowsze oferty pracy

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz