Europejskie Centrum Odszkodowań

Usługi Prawnicze

O Europejskie Centrum Odszkodowań

Misją firmy EuCO S.A. jest niesienie poszkodowanym pomocy w uzyskaniu należnych odszkodowań i świadczeń z tytułu odpowiedzialności cywilnej. Europejskie Centrum Odszkodowań S. A. z siedzibą w Legnicy przy ul. M. Kolbego 18, jest jedną z największych firm w Polsce i jednocześnie liderem na rynku odszkodowań.

Codziennie odbywa się około 50 spraw sądowych prowadzonych przez EuCO S.A.

EuCO S.A. jest spółką międzynarodową, posiadając oddziały w Czechach, na Węgrzech, Słowacji oraz Rumuni. Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. jest spółką notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW), a więc podlega licznym kontrolom, badającym jakość oferowanych usług oraz poziom obsługi klienta, przez co nasi klienci czują się bezpiecznie na każdym etapie prowadzonej sprawy. Do tej pory zaufało nam już ponad 150.000 klientów.

Bezpiecznie i solidnie z Kancelarią  Radców Prawnych EuCO S.A.


EuCO S.A. jako jedyna firma odszkodowawcza w Polsce dysponuje własną Kancelarią Radców Prawnych, która w Twoim imieniu wywalczy najwyższe możliwe odszkodowanie podczas postępowania sądowego.

Więcej informacji znajdziesz na stronie :
www.odszkdoowania-tarnow.pl
ww.euco.pl
lub pod tel. 500230100.


 

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jak się przyłożysz super zarobisz

Doradca klienta
Zarobki są maksymalnie zależne od wkładu pracy. Układ jest prosty nie pracujesz nie zarabiasz dlatego można samego siebie wycisnąć jak cytrynę łatwo się przez to wypalić. Trzeba dostosować pracę do swoich możliwości.

Firma wymaga tego przykładania się w zamian oferuje szkolenia, fajną atmosferę, elastyczne godziny pracy i rozwój dla każdego pracownika, który tylko zechce się rozwijać. Na pewno nie blokują żadnych dróg.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy