Eurofins

Badania i Rozwój
brak

O Eurofins

Eurofins to wiodąca, międzynarodowa grupa laboratoriów dostarczającą ponad 130 000 uznanych metod analitycznych dla produktów żywnościowych, farmaceutycznych, przemysłowych i środowiskowych. Firma, działając w 42 krajach i zatrudniając ponad 30 000 osób, jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Europie.

 

Eurofins, poza laboratoriami w Polsce, posiada także Centrum Kompetencyjne oraz Centrum Usług Wspólnych, zlokalizowane w Katowicach, gdzie łącznie docelowo znajdzie pracę ponad 300 osób.

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Księgowa (Praca)

Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Po przesłaniu aplikacji chcieli się ze mną spotkać na rozmowie kwalifikacyjnej. Poszłam i wtedy poza rozmową miałam testy sprawdzające np. znajomość angielskiego. Języka wymagali na poziomie bardzo dobrym. Na drugą część rozmów (przeczytałam na stronie internetowej, że prowadzą dwa etapy) nie dostałam się, ale nie mam bladego pojęcia dlaczego.

Pierwsza (i ostatnia) rozmowa była dość stresująca. Moja osoba interesowała ich w zakresie doświadczenia i wykształcenia w temacie jakim miałam się u nich zajmować. Zapytali czy lubię i chcę się uczyć, skąd pomysł na pracę w ich firmie.

Testy uważam za średnio trudne