Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Eurofins

Badania i Rozwój
brak

O Eurofins

Eurofins to wiodąca, międzynarodowa grupa laboratoriów dostarczającą ponad 130 000 uznanych metod analitycznych m.in. dla produktów żywnościowych, farmaceutycznych, przemysłowych i środowiskowych. Firma jest jedną z najszybciej rozwijających się spółek giełdowych w Europie. Obecnie, prowadzi swoją działalność w ponad 40 krajach, zatrudniając ponad 38 000 osób. W ostatnich pięciu latach otworzyła 100 start-upów.

Eurofins, poza laboratoriami w Polsce, posiada także Centrum Kompetencyjne oraz Centrum Usług Wspólnych (SSC), zlokalizowane w Katowicach, gdzie łącznie docelowo znajdzie pracę ponad 300 osób.

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Badania i RozwójMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 2.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Po tym jak wpadłem w internecie na jedno z ogłoszeń Eurofins postanowiłem wysłać swoje cv. Dość szybko skontaktowano się ze mną telefonicznie i zaproszono na rozmowę do siedziby firmy. Całe spotkanie przebiegło sprawnie, profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze. Pytania dotyczyły informacji zawartych w cv. Pytano o moje umiejętności, wartości oraz dotychczasowe doświadczenie i co z niego może być najcenniejsze dla firmy. Zadano mi też kilka pytań po angielsku, ponieważ znajomość języka jest u nich jednym z wymogów. Udało mi się też pozytywnie zaskoczyć rekrutera wiedzą na temat firmy, dlatego polecam się przygotować na tym polu, bo można zaplusować. Druga część spotkania składała się z kilku różnych testów, których forma zależy od stanowiska na jakie aplikujemy. Wytłumaczono mi, że mają one sprawdzić moje predyspozycje do pracy w ich firmie. Jako że udało mi się pozytywnie przejść pierwszy etap rekrutacji, zostałem zaproszony jeszcze na indywidualne spotkanie z menedżerem czyli bezpośrednim potencjalnym przełożonym. Tu rozmowa odbyła się również na wysokim poziomie i w miłej atmosferze.
Po upływie ok. Tygodnia skontaktowano się ze mną i poinformowano, że dostałem pracę.
Było to bardzo dobre doświadczenie i cieszę się, że finalnie się udało. Polecam serdecznie wszystkim zainteresowanym.