Eurocash

Sprzedaż, FMCG, Transport / Logistyka, Zakupy, Franczyza

O Eurocash

Jesteśmy liderem na polskim rynku hurtowej dystrybucji produktów FMCG (dystrybuujemy produkty spożywcze, chemie gospodarczą, alkohole i wyroby tytoniowe). Od ponad 20 lat #BARDZO dynamicznie się rozwijamy - obecnie jesteśmy 6. co do wielkości firmą w Polsce, notowaną na giełdzie (WIG 20). Naszymi najcenniejszymi zasobami są przedsiębiorczy i pełni pasji ludzie oraz atmosfera, którą tworzą. To dzięki liczącej 18 000 wyjątkowych osób załodze, osiągamy tak wiele i ciągle mamy apetyt na więcej!

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dla początkujących będzie ok

anonimowo
Eurocash to będzie dobra firma na początek. Jak ktoś już ma spore doświadczenie to raczej mu się nie spodoba. Ale ja właśnie tam zaczynałem i wtedy mi się podobało. Była dobra atmosfera i super ludzie i to sprawiało, że czułem się tam bardzo dobrze. Poza tym oferowali elastyczne godziny pracy, co też było zaletą. I benefity pozapłacowe też dawały radę, bo zawsze miło dostać coś dodatkowego. Ale niestety wynagrodzenie nie było zbyt wysokie, co ostatecznie sprawiło, że jednak zdecydowałem się poszukać czegoś innego.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Przedstawiciel handlowy (Praca)

Branża: FMCGMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
O Tobie
O Tobie:Sukcesy i Porażki
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Pytania na rozmowie o doświadczenie, gdzie wcześniej pracowałem, jakie miałem sukcesy i niepowodzenia sprzedażowe, co mi się w pracy podobało a co nie, na ile znam branżę FMCG, czy lubię jeździć samochodem, jaki jest mój poziom znajomości pakietu Office, jakie mam oczekiwania co do warunków pracy. Do tego scenki a la sprzedażowe i pytanie o zachowanie - co byś zrobił gdyby?

Klasyczna rekrutacja na przedstawiciela handlowego. Ja na takich już nie wiem ilu byłem. Różni się to tylko atmosferą - tu sympatyczna i scenkami jakie trzeba odegrać - zależy co rekrutujący sobie wymyśli.