Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Eurocash

Sprzedaż, FMCG, Transport / Logistyka, Zakupy, Franczyza

O Eurocash

Jesteśmy liderem na polskim rynku hurtowej dystrybucji produktów FMCG (dystrybuujemy produkty spożywcze, chemie gospodarczą, alkohole i wyroby tytoniowe). Od ponad 20 lat #BARDZO dynamicznie się rozwijamy - obecnie jesteśmy 6. co do wielkości firmą w Polsce, notowaną na giełdzie (WIG 20). Naszymi najcenniejszymi zasobami są przedsiębiorczy i pełni pasji ludzie oraz atmosfera, którą tworzą. To dzięki liczącej 18 000 wyjątkowych osób załodze, osiągamy tak wiele i ciągle mamy apetyt na więcej!

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobre miejsce, żeby zdobyć doświadczenie

anonimowo
Gdyby nie to, że zarobki są przeciętne, to byłaby to firma godna polecenia. A tak to wydaje mi się, że będzie to odpowiednie miejsce głównie dla osób z niewielkim doświadczeniem, dla których kwestia pieniędzy nie jest aż tak istotna jak nauka i zdobywanie nowych umiejętności. Poza kiepską pensją cała reszta była ok. Mili ludzie, przyjazna atmosfera i elastyczne godziny pracy. I dają przynajmniej solidny socjal, więc to trochę rekompensowało kwestie finansowe. Jak tam pracowałem to nawet mi się podobało, bo sporo się tam nauczyłem, a do tego dostałem dobry wpis do CV.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Przedstawiciel handlowy (Praca)

Branża: FMCGMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
O Tobie
O Tobie:Sukcesy i Porażki
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Pytania na rozmowie o doświadczenie, gdzie wcześniej pracowałem, jakie miałem sukcesy i niepowodzenia sprzedażowe, co mi się w pracy podobało a co nie, na ile znam branżę FMCG, czy lubię jeździć samochodem, jaki jest mój poziom znajomości pakietu Office, jakie mam oczekiwania co do warunków pracy. Do tego scenki a la sprzedażowe i pytanie o zachowanie - co byś zrobił gdyby?

Klasyczna rekrutacja na przedstawiciela handlowego. Ja na takich już nie wiem ilu byłem. Różni się to tylko atmosferą - tu sympatyczna i scenkami jakie trzeba odegrać - zależy co rekrutujący sobie wymyśli.